ניסור בטון בבניין משותף

טיפול במרחב הבניין המשותף: איך ולמי פונים?

רובם המוחלט של הבתים בישראל נמצאים בבתים משותפים. כן כן, בניינים. רבי קומות, מגדלים. איך שתרצו לקרוא לזה.

רובנו אמנם חולמים על בית עם חצר וגג רעפים אבל חיים בדירות בתי מגורים משותפים וחולקים מרחבים משותפים עם השכנים שלנו. לרובנו יש ועד בית שמטפל בכל הסוגיות הללו שקשורות לכולנו.

לכן שווה להכיר את אותן סוגיות – הנוגעות לאין ספור עבודות חיתוך או קידוח בטון הקשורים בשטחים אלו.

אחים צדיק, המומחים לניסור בטון באמצעות מקדחי יהלום מזה יותר מ-20 שנה, שמחים להעניק שירות גם לבתים משותפים ולאותם מרחבים המוגדרים על פי חוק משותפים ומשרתים דיירים ובעלי דירות רבים.

מה למשל?

חומה. אותה חומה המקיפה את הבניין, התוחמת את המגרש, או את בית העסק. ייתכן והיא איננה מתאימה בגובה או ברוחב ולכן אנחנו פה. מעוניינים בהנמכת החומה המקיפה את הבית המשותף שלכם? דיירי הקומה הראשונה רוצים קצת נוף ולא רוצים לראות לבנים בעיניים כשהם פותחים את חלון המטבח? ניתן לפנות אלינו אל אחים צדיק המומחים לניסור בטון באמצעות מקדחי יהלום, ואנחנו נפתור את העניין תיק-תק.

במינימום זמן, לכלוך וכסף, ננמיך את החומה שמסביב לבניין שלכם.

מעוניינים בקיצור חומה? היא ארוכה מדי ומקיפה שטח רב מדי?

אין בעיה. המקדחים העוצמתיים והדיסקים שעמם עובדים הצוותים שלנו יטפלו בבעיה תיכף ומיד. אנחנו פזורים בכל רחבי הארץ ומוכנים לתת שירות בכל מקום שתבחרו בו.

המעקה לא מתאים?

אחים צדיק, המומחים לניסור בטון באמצעות מקדחי יהלום מזה יותר מ-20 שנה, יכולים לייצר חור באיזה קוטר שתרצו בבטון המעקה שבחדר המדרגות או זה שנמצא בחצר הבניין. יותר מזה. אם המעקה לא מתאים בגובה או שחלילה יש צורך בהתאמת דיור לדייר נכה שמתגורר בבניין, אנו יכולים לבצע הנמכת מעקה מיידית. התוצאה – חלקה, בעלת גימור מושלם שלא יצריך מכם עוד בעל מקצוע נוסף לשיוף או עיבוד העבודה. הכל עלינו.

חניות חדשות?

מצוקת החניה היא נושא כאוב, כמעט בכל עיר בישראל. אם הסכמתם על הקצאת שטח משותף לטובת חניות לדיירי הבניין – התקשרו אלינו. נייצר ברגע פתח לחנייה בחומה, בקיר, בכל מחסום. אין מעבר שתצטרכו ולא נצליח לעשות. אפילו דרך בטון מזוין.

מעוניינים להקצות את השטח המוזנח שבקדמת הבניין לטובת חצר אנגלית?

איזו קבלת פנים משמחת ללובי הכניסה! התקשרו אל אחים צדיק בע"מ, המומחים בתחום הניסור בארץ. ברגע אחד, במינימום לכלוך רעש וזמן, נייצר פתח לחצר אנגלית היכן שתרצו. אתם תקבלו עבודה מקצועית, אנחנו נעשה מה שתבקשו.

עוצמה ומקצוענות

לאחים צדיק מקדחים עצומים ועוצמתיים במיוחד העשויים משבבי יהלומים בקצותיהם, הידוע בתור החומר החזק ביותר בעולם. חברת אחים צדיק בע”מ מתמחה בביצוע כל סוגי עבודות הבטון הקיימות על ידי קידוח וניסור בטון ביהלום. לרשותינו 26 שנות מוניטין של נסיון מקצועי בתחום.

לשאלות ולקבלת הצעת מחיר מלאו טופס הצעת מחיר באתר או חייגו:  6325* | 1800-70-57-57

 

Call Now Button