ניסור צינורות בטון עושים אצלנו!

  חברת אחים צדיק בע”מ – מתמחה בניסור צינורות בטון מקצועי מזה שנים רבות. אנו מנסרים צינורות בטון קטנים, בינוניים וגדולים מאוד לגופים פרטיים, למוסדות ולעיריות בכל רחבי ישראל. לרשותנו הציוד הדרוש, הנסיון רב השנים והצוותים המיומנים לטפל בכל פרוייקט ניסור רלוונטי. חברתנו צברה למעלה מ-20 שנות ניסיון בתחום. אנו פועלים בו זמנית עם מספר צוותים על מנת לספק מענה מהיר ככל הניתן. הציוד שברשותינו הינו חדיש ביותר ומעניק תוצר סופי מושלם, נקי ללא אבק, בזמן מהיר תוך שמירה על בטיחות מקסימאלית בביצוע העבודה. מדובר על צינורות שקוטרם נע בין 400 מ”מ ל-1250 מ”מ.

  שדרוג תשתיות

  בדרך כלל יבוצע פרוייקט שכזה על ידי דיסק יהלום ענק. הדיסק יורכב על מסילה ויקובע אליה בבטיחות. את הניסור עצמו יבצע המפעיל בשלט רחוק. לרוב מדובר על צינורות בטון גדולים המוחלפים עקב חידוש תשתית ישנה בחדשה או שינויים בפריסת מיקומה של התשתית הקיימת. לעיתים מדובר על פגם קיים בצנרת או נזילת מים שנוצרה עקב פגם או בקע אפשרי. יתכנו מצבים שבהם פשוט צריך לקצר את במידה הקיימת וגם אז אנו פועלים במיידי. הצנרות הללו מיועדות על פי רוב לביוב ולניקוז בסדר גודל משמעותי כמו בערים גדולות. ישנה אופצייה להובלת מי שתייה בצינורות אלו על ידי התאמה מראש. הקוטר של צינורות אלו הוא ענק, לעיתים רבות אדם יכול לטייל בתוכם במלא קומתו. לאחר הניסור עצמו יכונסו הצינורות אל תוך האדמה. חלקם יוכנסו בדחיקה, חלק בהנחה אל תוך חפירה. לעיתים, כל הדרוש הוא קידוח עגול בקוטר מסויים על מנת לסעף את הצינור הענק אל צינור קטן הרבה יותר. גם במקרים שכאלו, מגיע צוות מקצועי של חברתנו ונותן מענה של קידוח סימטרי לחלוטין בזמן אמת.

  מקצוענים בתחום

  חברת אחים צדיק בע”מ מבצעת ניסור צינורות בטון מקצועי על ידי דיסק יהלום שחותך את הצינור בכל מקום רצוי ולפי מידה. הניסיון הרב שלנו מאפשר התאמה מושלמת בין סוג העבודה הרצוי לבין הציוד החדשני. לרשותנו מגוון עצום של ציוד המספק מענה לכל בעיה העלולה לעלות בזמן העבודה עצמה. גדלים שונים של מסורי דיסק, מכונות על שלט רחוק, מקדחים ייחודיים, מכונות שאיבה וניקוי, מגונות קידוח עוצמתיות, מסילות הצמדה ואבטחה של הדיסקים ועוד ועוד.

  מגוון סוגי עבודות

  חברתנו פועלת, כאמור, בתחום מזה שנים רבות. ברור כי אנו עוסקים בתחומים רבים ולא רק בנושא של צינורות בטון. אנו מתמחים גם במגוון פעולות של קידוח וניסור בכל גובה, קוטר, צורה עומק או מידה. לרשתונו ציוד המותאם לכל סוג עבודה קיים – מעבודות זעירות ועד לקידוחי ענק. אנו פרוצים כל משטח קשה – סלעים, קירות בטו יצוקים של ממד”ים, חומות, כבישים, קורות בטון ועוד. פתיחות של קירות, עליות גג ומגוון סוגי מעברים הם עבודות שבשגרה אצלנו, כמו כן הרחבת חלונות קיימים ומשקופי דלתות.

  משרתים את כולם

  עיריות, מוסדות גדולים ולקוחות פרטיים מוזמנם לפנות אלינו למידע ולהצעת מחיר. בין לקוחותינו הרבים ניתן לציין את: רכבת ישראל, רשות שדות התעופה, חברת החשמל, מקורות, התעשייה האווירית ועוד רבים וטובים. אנו עובדים עם כל חברות הביטוח וכן עם מגוון עמותות, עיריות, מועצות אזוריות וקבלני בניין רבים.

  המומחים בארץ בתחום צלצלו אלינו בשיחת חינם – 1-800-70-57-57