ניסור קורת בטון – על ידי המקצוענים ביותר בארץ

  החברה המובילה בישראל לקידוח בטון וניסור בטון – חברת אחים צדיק בע"מ. החברה פועלת בתחום כבר למעלה מ-26 שנה. זקוקים לשרות ניסור קורה? הגעתם למקום הנכון!
  החברה מבצעת פעולות ניסור קורות בטון כמו גם, ניסור בטון מכל סוג – עמודים, חומות, סלעים, קירות, חלונות ושאר אלמנטים מבטון מזויין באופן מקצועי ביותר

  מה מציעה חברת אחים צדיק בנוגע לניסור קורות בטון?

  • חיתוך בטון מדוייק של כל קורת בטון רצויה
  • בכל עובי
  • בכל אורך / גובה
  • כולל עבודות גובה, עבודות בסיכון, במתקנים בטחוניים
  • כולל שרותי קידוח וחציבות בטון משולבים
  • שרותי פינוי על ידי מנוף
  • ארסנל ציוד הכי גדול בארץ – כל סוגי המקדחים והמסורים

  מיומנות של עבודה בתחום

  ניסור קורות בטון אינו עניין לביצוע חובבני של שיפוצניקים למיניהם, אלא עניין לבעלי מקצוע שלהם הניסיון והציוד הדרוש. חברת אחים צדיק התנסתה במשך שנים בעשרות ומאות פרוייקטים של חיתוכי בטון ביהלום של קורות בכל גודל עובי וצורה אפשריים. פעולה לא נכונה על ידי מי שאינו מבין בתחום יכולה להסב נזק כפול הן טכנית והן כספי.

  בטיחות בעבודה

  נושא הבטיחות בעבודה הוא אבן דרך בעל הנוגע לפרוייקטים אותם מבצעת חברת אחים צדיק. כל עובד ממוגן היטב לפי כל הכללים המחוייבים בעל פי חוק וכלל סביבת העבודה הופכת לשטח סגור ומגודר. עבודות ניסור מסויימות מבוצעות עם מגן מסור מיוחד לתוספת בטיחות. במקרים הבם נדרש אישור מהנדס צמוד פועלת החברה עם טובי בעלי המקצוע בתחום.

  ניסור קורת בטון על ידי שלט רחוק

  הציוד שלנו נחשב לחדיש ביותר הקיים כיום בישראל. כפי שניתן לראות בתמונה הזו למעלה – עומד המפעיל עם פאהל שליטה ומנסר את האלמנט ממרחק רב אך באופן מדוייק ברמה מילמיטרית לחלוטין. הציוד שלנו עובד בשיטת אל רטט, ללא פגיעה במבנה, ללא רעש בלתי נסבל וללא לכלוך לא רצוי. מסורי בטון בכל גודל ולכל עבודה רצויה. לכל פרוייקט אנו מצוותים את המומחים שלנו עם הציוד הכי מתאים לביצוע הדרוש. אין אצלנו כמעט או ליד – כל עבודה היא פרי מלאכת מחשבת של דיוק, ניסיון רב שנים המשולבים עם ציוד סופר חדשני, בטיחותי לתוצר סופי אופטימאלי.

  ניסור קורת בטון – אחים צדיק בע"מ – 1-800-70-57-57, 08-8679799