קבלן הריסה / הריסת בטונים ע"י ניסור בטון / הריסת מבנים / הריסת בתים

 • מחפשים מומחה עבור עבודות הריסה?
 • זקוקים לחברה לביצוע שבירת קיר לבנים בבית?
 • זקוקים לשירותי הריסת בטון?
 • מחפשים חברה שתבצע פתיחת קיר בבית או במשרד?
 • שירותי הריסת בטונים?
 • מחפשים קבלן הריסה עבור הריסת מבנים ולא מוצאים?
 • חברת אחים צדיק בע"מ לשירותכם!

לרשות חברת אחים צדיק בע"מ ניסיון עצום בתחום של הריסת בטונים, הריסת מבנים בכל רחבי הארץ. הפרויקטים בהם לוקחת חברת אחים צדיק חלק הינם מהגדולים והמרוכבים ביותר הקיימים בתחום. מדובר על הריסת מבנים בגובה רב, הריסת מבנים וכן הריסת בטונים של יישומים הכוללים סיכון רב וכן הריסת בתים פרטיים, משרדים וחדרים בודדים. כלל העבודה שלנו נעשית באופן נקי, מדוייק וללא נזקים נוספים למבנים הסמוכים. ניסור בטון בו אנו עושים שימוש הינו כזה הפועל על בסיס שיטת "אל רטט" אשר מונעת אפשרות לסדקים, בקעים ושבירה של אלמנטים סמוכים.

ביצוע העבודה עצמה

פרוייקט של הריסת מבנה הכולל ניסור בטונים יכול להיות שייך לצרכן פרטי המבצע שיפוץ בביתו. שיפוץ זה יכול לכלול הריסת  חלקי מבנה קיים (חדר, קומה, תקרה, גג). ישנם מקרים בהם  עבודת הריסה נדרשת על מנת  לבנות את המבנה מחדש מהיסודות על אותו השטח של המבנה אותו הרסנו. לעיתים התוכנית כוללת הריסה חלקית של מבנה ישן והקמה של מבנה חדש לצידו או עליו. כמו במקרה של הריסת מבנה בית כנסת אותו ביצענו לאחרונה.

פרוייקט מדהים של הריסת בית כנסת ובנייתו מחדש

 • בבית הכנסת הורדנו תקרה ישנה
 • ביצענו ישום של תקרה חדשה וגובה יותר
 • שבירת קיר בביתיהם באלפי בתים בישראל!
 • כלל המבנה קיבל תמיכה של פיגום מאקרו
 • בוצעו קידוחי יהלום בבטונים למנוף
 • ניסרנו לקוביות
 • ולבסוף הנפנו את כלל פסולת העובדה למעלה והחוצה

ההלכה אומרת שבית כנסת אסור להרוס ולכן מה שביצענו היה כך:

נבנתה מעטפת של בית כנסת חדש, לאחר מכן התחלנו לעבוד על חלקי הפנים ולבסוף ביצענו הגבהה של הגג!

פרוייקט מאוד ידוע בו נטלנו חלק וניסרנו 3 קומות וכלל שבירת קירות רבים

פרויקט מפורסם בו לקחה חברת אחים צדיק חלק היה בבניין בעיר פתח תקווה. היה זה בניין רב קומות אשר בו נבנו עוד 3 קומות מעל למותר. הקבלן, כך הסתבר בדיעבד, בנה ללא היתר את הקומות הללו. בית המשפט חייב את הקבלן להסיר את 3 הקומות הללו. חברת אחים צדיק בע"מ היתה החברה אשר טיפלה בפרוייקט זה של הסרת הקומות המיותרות. מדובר על פרויקט מסוכן ומורכב עד מאוד והוא רק אחד מיני פרויקטים רבים בהם נטלה חברתנו חלק. לקריאה נוספת על פרוייקט זה בו נטלנו חלק והופיע ככתבה בעיתון גלובס לחצו על הקישור.

פרוייקט עבור קניון גדול במרכז הארץ – כולל שבירת קיר, ניסור רצפה, ניסור תקרה ופינוי

עוד פרוייקט עצום של הריסת בטונים, ניסור גג וקידוחי יהלום בכמות עצומה בוצע במבנה קניון ידוע במרכז הארץ. חברת אחים צדיק ביצעה עבודות להריסת הבטונים במקום תוך לווי של פינוי מנוף ותמיכות הנדסיות רבות. מדובר על פרוייקט גדול מאוד שלקח חודשים רבים וכלל במקביל עובדה של מספר צוותים מבוקר ועד ערב. גם בירושלים, חדרה, תל אביב וכדומה היינו שותפים בהריסת מבנים, גגות, משרדים ומיני אלמנטים מבטון בקניונים ובעסקים מאוד מפורסמים.

מקרי חירום

לעיתים קורה שכוח עליון וכורח הנסיבות גורם לחברת אחים צדיק להיות מעורבת בפרויקטים אשר קרו עקב מקרים מצערים כמו קריסת מבנים ותכנון לקוי. חברתנו נטלה חלק גם בפרוייקטים מסוג זה חלק נרחב מאוד. לצערנו לא נרצה לשתף כאן את הפרוייקטים, אך מי שצפה בחדשות בוודאי מכיר מקרים מפורסמים של מבנים ידועים בארץ אשר קרסו ונהרסו והיה צורך לבצע בהם עבודות שיקום על ידי ניסור בטונים ענקיים בכמויות עצומות ופינוי מנוף מן השטח.

עבודות הריסה במחיר זול /ברית קיר בזול יש דבר כזה?

אם חיפשתם קבלן הריסה במחיר זול, כדאי שתחשבו שוב. עבודות מסוג הריסת בטונים והריסת מבנים הם מורכבות, מסוכנות ודורשות רמת בטיחות גבוהה עד מאוד. יש לכם ספק לגבי הגוף המבצע? חשבו מסלול מחדש ולכו רק על בטוח. את טעמו של המחיר הזול תאלצו לחוש עוד זמן רב. היזהרו.

מקצועיות חובה כן גם עבור שבירת קיר בטון בבית

עבודות מסוק הריסת מבנה אינן מיועדות לכל מי שיש לו המכשור רלוונטי. הן מצריכות ראשית צוות מיומן אשר עובר באופן תדיר הדרכת בטיחות בתחום. מעבר לכך, הציוד חייב להיות תקני. לאחר מכן הניסיון הוא עניין מרכזי. שילוב של ככל אלו חייב להיות מתואם מול אמצעי פינוי ידניים, פינוי של מנוף מסוגים שונים וכן משאיות ענק לפינוי הבטונים אשר זה עתה נוסרו. חברה לא מקצועית בתחום – אין סיכוי שתבע עבודה שכזו.

בטיחות – בלעדיה אין סיבה להתחיל פרוייקט שכזה

טרם הריסת מבנה או ניסור הבטונים שבו ישנן בדיקות אותן יש לבצע. לעיתים בבניינים הכוללים פרויקטים של תמ"א 38, יש לבצע קודם כל בדיקות אל הרס ראשוניות. חברת איי. די מערכות הנדסה בע"מ היא חברה מומלצת אשר מבצעת פרויקטים מסוג זה בכל רחבי ישראל כבר שנים רבות. הבדיקות כוללות – חוזק בטון, עמידות מבנה, חוזק של רשתות הברזל בבטון היצוק, בדיקות על ידי צילום תרמי של המבנה וכדומה. בדיקות מסוג זה כוללות מומחים כמו שציינו, מהנדס בתחום וכן הלאה. לא רק ההריסה היא זו העומדת על הפרק אלא גם התמיכות אותן יש לבצע ואופן היישום שלהם בפועל. וודאי שיש להקפיד ביראת קודש מקצועית על אי פגיעה בעמודי תמך במבנה, חגורות בטון וכן הלאה. כל אלו ,כמובן, מגיעים לאחר הנפקת כלל האישורים החוקיים הנדרשים על מנת לבצע עבודת הריסה על ידי קבלו הריסה או חברת ניסור יהלום.

כלים אשר מסייעים בעבודות מסוג זה

לעיתים יש צורך לעשות שימוש בפרוייקטים מסוג זה ב: במות הרמה, פיגומים בגובה רב, מחפרון – בובקט, תמיכות מתכת לגובה רב – לשמירה על יציבות המבנה ולשמירה על יציבות בטונים ענקיים שזה עתה עוברים ניסור מאזור הגג (למשל), מלגזה, משאית פינוי בגודל קטן, בינוי או גדול אשר לה יש נגרר כפול. מעל לכל אלו בעבודות גובה או בעבודת בעלות גישה מורכבת יש צורך לעשות שימוש בפינוי מנוף בגדלים שונים. על רוב מדובר על מנוף רציני מאוד אשר מניף קירות בטון שלמים או באלות המלאות פסולת של קידוחים, ניסורים, חציבות ושבירת קירות על ידי קורנסים ופטישי מקבת ענקיים.

שבירת קיר או הריסת בית מחיר לפרוייקט שכזה?

עלות פרוייקט שכזה כרוכה בחישובים רבים מאוד:

המחיר נקבע בדרך כלל לפי מטר ועובר חלוקה מודולרית:

יש את עניין הפיגומים, יש את עניין הקידוחים, עניין הניסורים ולבסוף נושא הפינוי.

 • מספר ימי עבודה
 • מספר קידוחים רצוי
 • כמה ניסורי בטון למטר בוצעו
 • האם נעשה פינוי ידני או על ידי מנוף
 • האם היתה משאית פינוי
 • כמה פיגומים נבנו במקום ולאיזה גבהים
 • האם נדרשו אלמנטים שונים כמו מכולות אשפה, גנרטורים לחשמל תלת פאזי, מחפרונים ועוד ועוד
 • כמו כן, יש לדעת האם ההריסה היא מוחלטת עד היסוד או שאולי מדובר רק על הריסה של חדר או חדרים בודדים במבנה אשר עובר שיפוץ, הרחבה או תכנון מחדש.

***מי שמחפש מחירים זולים מאוד וחשוב לו שבתהליך הריסת בית מחיר יהיה עניין מרכזי בו – ראוי שיזהר מאוד או שישקלו פעמיים טרם ביצוע.

מחיר הריסת בית פרטי?או חדר בבית פרטי? מחיר פתיחת קיר?

מקרה של בית פרטי הינו זול יותר מן הסתם ויכלול ייחוס אל כלל הנתונים הנ"ל בנפרד: מספר חיתוכי בטון, ניסורי בטונים, האם נעשה שימוש בפיגומים ואלמנטים חיצוניים ומהו סוג הפינוי.

למידע נוסף על עבודות הריסה, הריסת בטון, פתיחת קיר, שבירת קיר, הריסת בטונים וחיפוש של קבלן הריסה – צרו קשר עם חברת אחים צדיק בע"מ:

טלפון 6325* או 1800-70-57-57