קידוח בטון במרכז הארץ עושים עם מקצוענים בתחום

 

  • חיפשתם חברת קידוח בטון ביהלום במרכז הארץ?

  • התחלתם לבצע סקר שוק? שאלתם חברים? וחיפשתם המלצות?

  • מביני עניין בתחום יאמרו באופן די מיידי את השם חברת "אחים צדיק"

  לאחר כ-28 שנות פעילות בתחום בהם חברת אחים צדיק בע"מ קודחת ביהלום ומנסרת ביהלום לאורכה ולרוחבה של ישראל – ניתן לאמר כי היא מובילת דרך בתחום.
  הניסיון, אמונם מדבר בעד עצמו, אך יחד עם זאת התוצרים המדוייקים בשטח, כמו גם חוות הדעת החיוביות של הלקוחות הם שגורמים לחברה להמשיך קדימה בהצלחה שנים כה רבות.
  בעניין קידוח בטון במרכז הארץ, כמו בעבודת ניסור בטון, אנו מספקים שירות למגזר הפרטי, העסקי והמסחרי באופן שווה. כל לקוח, בין אם קטן או גדול יקבל את השירות הכי טוב שניתן. המסחרי או הציבורי. בתחומי עבודות הבטון רבים וטובים יודעים: על חברת אחים צדיק אפשר לסמוך בעיניים עצומות בכל הנוגע לעבודות קידוח בטון או ניסור בטון ביהלום.

  ניתן לקבל הצעת מחיר טלפונית באון-ליין: 1-800-70-57-57 או 6325*

   

  מדוע לבחור דווקא בחברת אחים צדיק עבור עבודות קידוח בטון במרכז הארץ?

  • בגלל הציוד המתקדם שלנו – של המותגים המובילים בעולם בתחום – מקדחי כוס יהלום משוכללים וחדישים (קידוח בטון 26-1 צול ו-25-1 מ"מ) ומסורי יהלום אדירי מימדים
  • בגלל  מוניטין רב שנים ו-ותק של כשלושים שנים בתחום
  • בגלל היכולות שלנו לבצע כל עבודה ובכל צורה נדרשת
  • עבודה עם  גורם אמין והאחראי – כל עבודה שלנו נבחנת ומבוצעת בקפידה
  • בגלל האיכות בביצוע העבודות, הדיוק בתוצר הסופי והבטיחות בביצוע ובטיחות העובדים וסביבת העבודה (כולל עבודות בגובה)
  • כי חברתנו מתמחה בסוגי קידוחים ייחודיים כמו – קידוחים הפוכים, קידוח לקמינים, סלעים, אבנים ואפילו מסלולי תעופה
  • בזכות המערכת המשומנת שעובדת כבר שנים בכל סוגי הפרוייקטים – ולמעשה אין כמעט דבר שלא קדחנו ביהלום

  כל עבודת קידוח ובכל מקום (כמעט…)

  המומחיות שלנו מתרכזת דווקא בפרוייקטים המסובכים והקשים!

  גם כשבאתר אין חשמל תלת פזי או בכלל אין נגישות – לנו יש את הפתרון. עבודות בסיכון כגון גבהים, מתח גבוה, סכנה ביטחונית – הן עבודות שאנו מבצעים על בסיס יומי מזה שנים רבות. לא מדובר רק על חצר בית פרטי, תקרה של בניין מגורים או קידוח לחור עבור ונטה, אנו שותפים לפרוייקטים הגדולים ביותר בישראל בתחומי הבנייה וההריסה. קידוח סלעים, כספות, מתכת, ברזל, פלדה, כבישים, מסלולי המראה בשדות תעופה, אבני שפה ומדרכות, בורות ניקוז וביוב, פתחי איוורור מכל סוגי, מעברי ניקוז מים וביוב, אינסטלציות, תעלות תקשרת וחשמל בכל גודל ובל צורה, הם פרוייקטים ברי ביצוע עבורנו.

  מטרתנו לבצע כל עבדות קידוח או ניסור באופן מושלם ולא פחות מזה.

  קידוח בטון במרכז הארץ – בכל צול ובכל זווית

  אנו קודחים עד לגדלים של 26 צול 26" בסדר עולה של 1 צול – 1" ומעלה. ניתן לקבל גם קידוחי יהלום עד 25 מילמטר גודל. זווית קשה – אנחנו נפתור את הבעיה? גובה? לרשותנו במות הרמה, פיגומים, ומלגזות. אנו מספקים גם שירותי פינוי מנוף לפי הצורף – במקים של עבודות גובה או נגישות קשה או לקויה.

  עבודות אותן אנו מבצעים יכולות להיות למשל: קידוחים לקולט אדים, מנדף אוויר, נישה בבית, הכנות לצינורות דלק או נפט, פיר זבל, קמינים, מעקות, בדיקות בטון, חלונות, דלתות, מעברים, עליות גג, מקלטים, מרזבים, מרתפים ועוד ועוד.

  גם בתחומי הניסור אנו מובילי תחום

  ניתן לקבל מאיתנו שירות משולב של עבודות ניסור בטון הכוללות קידוחים. הצוותים אשר מגיעים לשטח עבודת הלקוח יכולים לתפעל מספר כלים רב שלנו בתחום.

  בין השאר ניתן לקבל מענה לניסורים בבטון בכל גודל, עומק או צורה (ובכל סוג חומר – בלוק, יציקת בטון, סלעים, עצים, אבנים כדומה). לרשותנו מגוון דיסקים הנותנים קשת רחבה של מענה לכל עבודה רצויה בחוצים אלו – בבנייה, בשיפוץ ובהריסה כאחד.

  נשמח לתת לכם שירות ומידע נוסף!

  הדבר הכי חשוב לנו הוא שתצאו מרוצים! זו אינה קלישה. חרטנו על דגלנו את עניין המידות הטובות והיחס בין אדם לחברו. "דרך ארץ קדמה לתורה, היא לחם חוקנו". נשמח לתת לכם הצעת מחיר טלפונית או בכתב על גבי פקס או מייל. המחירים שלנו נחשבים להוגנים ותחרותיים. המלצה אישית – היזהרו מ-"חאפרים" ו-"בעלי מקצוע" פיזיזים במחירים מפתים – לא פעם יוצא לנו לתקן את עבודתם  הלא מקצועית לאחר מעשה.

  אל תתפשרו על בינוני,או בערך – חפשו את המומחים בתחום: חייגו לקבלת הצעת מחיר לעבודת קידוח בטון במרכז הארץ:
  1-800-70-57-57 או 6325*