קידוח בטון בנתניה אינה עבודה לכל אחד – אחים צדיק לשירותכם!

זקוקים לקידוח בטון למזגן ביתי או לחיבור מייבש כביסה? מחפשים חברת קידוח כבישים או קידוח בטון לכלונסאות? מנסים לאתר מקצוענים עבור קידוח לצנרת או להעברת תשתיות חשמל, מים, ביוב או תקשורת בבטון?

בכל עבודת קידוח בטון בנתניה ובמרכז – קטנה וביתית או גדולה וציבורית/עסקית/מוסדית, ולכל מטרה ובכל עובי בטון וגודל קידוח – הבחירה באנשי מקצוע מן השורה הראשונה אינה רק מומלצת אלא הכרחית: בעבודה עם בטון כל טעות היא קריטית, כלומר, מסובכת ומורכבת לתיקון, עלולה לגרום לנזק משמעותי (למשל, הפיכת ממ"ד לחלל לא בטוח שאינו עומד בתקן) ואף יכולה להיות מסוכנת. זעזוע מיותר ולא מבוקר למבנה עלול לגרום סדקים ולפגוע בבטיחותו, עבודה של קידוח בטון בגובה ללא הקפדה על בטיחות יכולה לסכן חיי אדם. לכן בבואכם לחפש ספק עבור קידוח בטון בנתניה התשובה היא אחת: אחים צדיק.

30 שנה של ניסיון, מיומנות, מומחיות, בטיחות ואיכות שעושים את ההבדל – אחים צדיק!

לקבלת הצעת מחיר עבור עבודות ניסור בטון בנתניה בכל היקף וסדר גודל, חייגו:  6325* או 1800-70-57-57

אחים צדיק: מי אנחנו?

חברת אחים צדיק מתמחה מזה כ-30 שנה בניסור ובקידוח בטון בכל רחבי הארץ, במהלכן קנתה לה שם כחברה אמינה, מקצועית ומצטיינת בקרב לקוחות פרטיים, עסקים, משרדי ממשלה, רשויות, מוסדות וכו' (ביניהם אסם, משרד הביטחון, רכבת ישראל, רשות שדות התעופה, סולל בונה ועוד).

לחברה צוות עבודה בכל אזורי ישראל, המורכבים מעובדים קבועים, מיומנים ומהימנים (ללא עובדי קבלן!) עם מנהל עבודה בראש כל צוות, המוכנים ומזומנים לתת שירות לכל לקוח בכל משימה, אתגר ועבודה בכל סדר גודל.

ההקפדה המחמירה על בטיחות, היכולת להתמודד עם כל אתגר קידוח וניסור בטון מורכב מכל סוג, השירות הלבבי, הדייקנות בעבודה ובלוח הזמנים, איכות העבודה וניקיונה (כולל שירותי פינוי פסולת הבטון מהאתר), הם שהופכים את אחים צדיק לבחירה הטובה ביותר עבור כל קידוח בטון בנתניה והסביבה.

המומחים לעבודות קידוח וניסור בטון: 

  • מבצעים קידוחים מכל סוג: קידוח לקמין, קידוח מנהרה, קידוח ממ"ד, קידוח פיר ביוב או שחרור עשן, קידוח לתשתיות ולצנרת, קידוח בטון למזגן ולמכונת/מייבש כביסה, קידוחי אספלט ועוד
  • קידוחים בכל קוטר מבוקש: 1 עד 26 צול, 1 עד 25 מ"מ
  • בעלי רישיון לעבודה בגובה, ומומחיות לביצוע כל קידוח בטון מורכב בנתניה כולל קידוח הפוך, קידוח עומק וכו'
  • ציוד עבודה מלא וחדיש, כולל מערכת לצמצום אבק המקדח וציוד לפינוי פסולת הבטון מהשטח (מנופים, מכולות, מלגזות ועוד)
  • עמידה קפדנית בלוחות זמנים ובתקנות הבטיחות הנדרשות
  • שירות עם חיוך, אדיבות, אמינות, אחריות ואהבת אדם
  • עסק כחול לבן, ללא עובדי קבלן, עם תמחור הוגן

מה אנחנו מציעים ללקוחותינו:

שירותי קידוח וכן ניסור בטון ביהלום בבטונים, הריסת בטונים, קידוח סלעים, פתיחת קירות לחלון או לדלת, ניסור יהלום בממ"ד, חומה, קרניזים, כבישים, גגות, מקלטים, גרמי מדרגות, פירים, עמודים, ניו ג'רזי בכל גובה, בכל צורה ובכל תנאי שטח רצויים.

כיום קיימים בישראל המון גורמים לא מקצועיים אשר מציעים שירותי קידוח בטון. ראוי להיזהר מגורמים שכאלו שעבודתם על פי רוב היא לא מקצועית, לא בטיחותית ומותירה את הלקוח עם תוצר סופי בינוני במקרה הטוב בגלל כמה "גרושים" שכביכול נחסכו.

ניסור בטון בנתניה ובמרכז? צרו קשר דרך האתר לקבלת הצעת מחיר או חייגו אלינו:  6325* או 1800-70-57-57