ניסור גדר בטון ביהלום – בחצר, בבית פרטי או בניין משותף

  שרותי ניסור גדר בטון של חברת אחים צדיק בע"מ יסופקו לכם על ידי אחד מהצוותים המיומנים והמקצועיים של החברה הפועלים בכל חלקי הארץ – צפון, דרום ומרכז. לחברה למעלה מ-26 שנות ניסיון מקצועי בתחום והיא מספקת חבילת שירות כוללת משלב הניסור או הקידוח בכלי יהלום ועד לפינוי. החברה מצטיינת בעבודה ברמת גימור גבוהה ביותר, טיפול וביצוע בכל סוגי העבודות בתחומי הקידוח והניסור ללקוחות פרטיים, חברות וקבלנים.

  מה מציעה לכם חברת אחים צדיק?

  • שירותי ניסור גדר בטון מזויין בכל גובה ובכל עובי קיים
  • שירותי קידוח בטון ביהלום כהכנה או כחלק בלתי נפרד מפירוק הגדר
  • אפשרות של קיצור גובה חלקי של הגדר לפי דרישת הלקוח
  • אפשרות לניסור גדר סלעים
  • אספקת ציוד נלווה בעת הצורך – גנרטורים, במות הרמה, פיגומים, פינוי מנוף או משאית
  • עבודה מדוייקת, נקייה ומהירה בשיטת אל רטט
  • ללא פגיעה או סדקים של מבנים צמודים
  • הקפדה על בטיחות בשטח העבודה ובטיחות הלקוח והעובדים בשעת העבודה

  לא רק בטון גם חומרים אחרים

  לרשות החברה ניסיון בניסור גדרות בטון, מסלעות, גדר סלעים, אבן ירושלמית, מרחבים מוגנים (ממ"דים), מקלטים, חדרי מדרגות, עליות גג, כבישים, מרתפים וכדומה. גם חיפויי קירות של אריחים שונים נחתכים אצלנו בשיא המקצועיות והדיוק. למעשה, נדיר למצוא חומר אותו אנו לא מנסרים – כולל מתכת, פלדה, כספות ומיני יישומי ברזל שונים כולם מטופלים ע"י ניסור בטון מקצועי.

  מענה בכל הארץ – מרכז, צפון, דרום

  במשך שנים צברה חברת אחים צדיק קהל לקוחות נאמן ברחבי. החברה פועלת עם צוותים ורכבי פעילות בשטח באופן המספק מענה מהיר מאוד גם ללקוחות הרחוקים שביניכם. החברה זכתה לפעול בערים דרומיות כמו אילת, באר שבע, אשדוד, ירוחם, אשקלון ודימונה, בערים צפוניות כמו נהריה, צפת, קרית שמונה, נצרת עילית, יוקנים, חצור, טבריה, עפולה, מטולה, עכו וכמובן חיפה והקריות. אזור המרכז והשרון הוא תחום הטריטוריה הטבעית – ערים כמו תל אביב, ראשון לציון, בת ים, חולון, רחובות, פתח תקווה, רמת גןף גבעתיים, יבנה, יהוד, לוד, אור יהודה, בני ברק, רעננה, כפר סבא, נתניה, הרצליה, רמת השרון, הוד השרון, חדרה, זכרון יעקב – הן ערים אותן אנו פוקדים על בסיס יום יומי ממש.

  לקבלת מידע על ניסור גדר בטון מחייגים: 1-800-70-57-57, 08-86-79-799