מסור בטון וציוד חדשני לחיתוך מהיר ומדוייק

  חברת אחים צדיק בע"מ מתמחה בכל סוגי ניסור הבטון השונים. לרשות החברה ארסנל גדול מאוד של מסורי בטון המתאימים לכל קוטר, עובי, גובה וגודל רצוי. כל מסור הינו בעל התאמה ייחודית לסוג עבודה אחר. במידה שאתם זקוקים לשירותי קידוח, ניסור או חציבה לרשתונו כל הכלים הרלוונטים לביצוע העבודה.

  לרשותנו כל סוגי מסורי הבטון הקיימים:

  • מכונות אוטומטיות – לקידוח בטון לניסור של משטחים רחבים ומרצפות.
  • מקדחות בטון – לקידוח מדוייק, סימטרי ונקי של יציקות בטון ומשטחים קשים.
  • מסילה ייחודית עליה מורכבים דיסק יהלום גדול מימדים לניסור מרובע של פתחים.
  • לעיתים נעשה שימוש נוסף גם בפטישי חציבה חזקים ועוצמתיים מסוג קונגו לשם חישוף הבטון או לפירוקו לשם פינוי קל.

  התאמה נכונה

  חלק בלתי נפרד המניסון הרב אותו צברנו בעשרים שנה האחרונות, הוא היכולת להתאים בהתאמה אבסולוטית את סוגי המכשור המתקדמים לסוג העבודה הרצויה ללקוח שלנו. בעוד חברות רבות בשוק הישראלי נוהגות לקחת על עצמן עבודות שאת אופן הביצוע הן עושות בצורה בינונית ולא מושלמת, אצלנו בחברת אחים צדיק, ישנה הבנה ברורה כיצד תבוצע כל עבודה, על ידי הציוד הראוי והטוב ביותר ועל ידי המפעיל המוכשר ביותר לסוג כזה של עבודה. מסור בטון יכול להיות בגדלים שונים ורבים. סוגי הסידקים שלנו נעים מסנטימטרים בודדים ועד ל-1.80 מטרים גובה.

  מקדחות מסוגים שונים להתאמה מושלמת ולתוצאות אבסולוטיות

  גם בתחום המקדחות לרשותנו הלבשות של מקדחות כוס יהלום בכל הגדלים הרצויים. הגישה הנכונה לעבודה משליכה הלאה על התוצר הסופי, על זמן הביצוע, על הרעש והניקיון ועל בטיחות העבודה המבוצעת. קיבוע נכון של מסילות הניסור לקירות, החזקה נכונה של המסורים, שליטה בשלטים תוך הקפדה על המידות ודיוק החיתוך והניסור – הם חלק משיגרת היום יום שלנו בעבודות אותם אנו מבצעים בכל רחבי הארץ.

  תכננתם לנסר בבית? יש לכם שאלה? זקוקים להצעת מחיר? טלפנו אלינו: 1-800-70-57-57