ניסור מדרגות בטון – ע"י החברה המובילה בארץ

  זקוקים לשרותי ניסור מדרגות בטון?
  חברת אחים צדיק מתמחה בניסור בטון למעלה מ-26 שנה ובמשך שנים ניסרה עשרות סוגי מדרגות: בבתים פרטיים, בבניינים משותפים – בחדרי מדרגות, עבודה על גרמי מדרגות גדולים במיוחד במבנים ציבוריים, קיצור נקודתי של מדרגות עקב מפגע מקומי וכדומה.

  מה כוללים שרותי ניסור מדרגות של חברת אחים צדיק:

  • הצעת מחיר טלפונית, במייל או בפקס על סמך מידות שמוסר הלקוח
  • הגעה למקום ופריסת הציוד
  • גידור האזור ופעולות בטיחות ראשוניות
  • פריסת הציוד לאחר מדידה ובחירת הכלים הנכונים לחיתוך
  • סימון אזור הניסור באופן מדוייק
  • חיבור הציוד לחשמל תלת פזי ותחילת חיתוך ראשוני
  • במקרים של פינוי על ידי מנוף או עגורן – קידוחים לצורכי חיבור שרוול הנפה
  • ניסור  בטון בשלט רחוק על ידי מפעיל מקצוען
  • פינוי גרם המדרגות המנוסר – באופן דיני או על ידי ציוד כבד
  • סיום עבודה, פינוי פסולת והחזרת השטח לקדמותו
  על העבודות שלנו

  חברת אחים צדיק מקפידה על ביצוע חיתוכים מדוייקים ביותר על המילימטר. החברה מנסרת על עומק בטון רצוי ובכל צורה – בגובה רב, בזוויות קשות וכדומה. התוצאה היא תמיד חלקה ומשורטטת לחלוטין לשביעות רצונו של הלקוח. כלל העבודות שלנו מבוצעות בשיטת אל רטט שלא פוגעת במבנה ולא במבנים סמוכים. כמו כן כל התהליך מלווה בהתזת מים ועל כן אין אבק באזור העבודה ואין רסיסים. 

  לא רק פרוייקטים גדולים

  חברתנו נותנת שרות ללקוחות פרטיים ומוסדיים כאחד. הדימוי כאילו חברתנו עובדת רק עם קבלנים אינו נכון. למעשה נגיע לביתכם לביצוע של קידוח בטון בודד לשביעות רצונכם. אנו פועלים רבות בבתים נבנים, בשיפוצים וגם בפרויקטים גדולים ביותר של בניית קניונים, אולמות, גשרים וסלילת כבישים בכל רחבי ישראל.

  שרות מקומי בלבד?

  לא!חברת אחים צדיק אומנם מגיעה מהעיר אשדוד, אך מספקת שירותי קידוח וניסור בטון בכל ישראל מדן ועד אילת. ערים מרכזיות בן אנו פועלים" ירושלים, חיפה, תל אביב, באר שבע, ראשון לציון, בת ים, חולון, נתניה, רעננה, כפר סבא, הוד השרון, אזור הקריות ועוד. הצצותים שלנו פועלים בו זמנית בארץ ועוברים מנקודה לנקודה לפי הצורך.

  לא רק ניסור גם קידוח

  החברה מספקת גם שרותי קידוח בטון – קידוח חורים עגולים, פתיחת חלונות, חורים לארובות, ונטות, תעלות ניקוז, חשמל, מים ועוד. כולל שרותי חציבה ופינוי הבטונים במידת הצורך. אנו קודחים בטון מזוין בממ"דים, חדרי מדרגות, מקלטים, מרתפים, עליות גג וכדומה.

  לא עוד חברה

  שרותיה של חברת אחים צדיק מכסים כל צד אפשרי בעולם הריסות הבטון כולל פינוי. מדובר על ניסיון שנצבר במשך שנים רבות. הציוד הרב המשלב ביצוע מדוייק אינו דומה לשרותים אחרים המוצעים בשוק בתחום זה. מעל לכל יש לציין את ההקפדה על נושאי הבטיחות ללא גריעה מאיכותו של התוצר הסופי בעבודה. חברות קבלניות רבות בארץ מכירות את שם החברה בתור שם נרדף לניסורים בבטון. הצטרפו לקהל הלקוחות המרוצה שלנו.

  התקשרו אלינו וקבלו מידע והצעת מחיר – 1-800-70-57-57, 08-8679799