עבודות קידוח בטון בחיפה והקריות בכל סדר גודל – עם אחים צדיק

ישנן חברות שונות המספקות שירותי קידוח בטון בחיפה, וישנם אחים צדיק: מעל 30 שנות ותק וניסיון במקצוע, בהן סיפקו את שירותיהם לפרויקטים בכל סדר גודל והיקף, זעיר או רחב ידיים, בכל רחבי הצפון והארץ לאינספור לקוחות, מאנשים פרטיים, דרך חברות ועסקים ועד מוסדות וגופים ציבוריים מן השורה הראשונה (משרד הביטחון, חברת חשמל, אוסם, רשות שדות התעופה, רכבת ישראל ועוד).

עם אחים צדיק אתם יודעים בביטחון מלא שכל עבודת קידוח בטון בחיפה, בקריות והסביבה מבוצעת על הצד הטוב ביותר, בידי צוות כחול-לבן מנוסה, אדיב, מיומן ואיכותי, עם תשומת לב קפדנית לנושא של בטיחות בעבודה ושמירה על בטיחות תשתיות הבטון, ועם אחריות מלאה לספק לכם עבודה נקייה ומדויקת תוך התמודדות עם כל אתגר בשטח, במינימום אבק ובמקסימום שירות. לחצו למידע על קידוח בטון מחיר ליחידה ולמידת צול רצוי. 

אחים צדיק – הבחירה שלכם לספק שירותי ניסור וקידוח בטון בחיפה ובצפון:

  • מוניטין וניסיון של למעלה מ-30 שנה בביצוע עבודות בכל סדר גודל
  • מתן מענה לפרויקטים רבים בו זמנית בעזרת כוח אדם גדול ואיכותי, עם מנהל עבודה המוקצה לכל פרויקט
  • מענה לכל צורך בקידוח בטון בחיפה ובקריות: מגוון מידות (1-25 מ"מ, 1-26 צול), ביצוע עבודות בגובה ובתנאים קשים
  • פינוי פסולת הבטון בגמר העבודה ושירותים משלימים בתחום (ניסור בטון, הריסת מבנים, חציבת סלעים וכו')
  • שירות מקצועי ולבבי, הקפדה על עמידה בלו"ז, אחריות לאיכות ולבטיחות, והכל במחיר הוגן

אחים צדיק: הראשונים בארץ בביצוע עבודות קידוח וניסור בטון.

להזמנת עבודות קידוח בטון בחיפה ובקריות או לקבלת הצעת מחיר, חייגו: 6325או 1800-70-57-57 

קידוחים מכל סוג ובכל גודל

אנו קודחים בבטון לכל מטרה וייעוד: קידוח לקמין, ונטה, פתחי אוורור, תעלות מים, חשמל, ביוב, תשתית, קידוח למייבש כביסה, כביסה ועוד ועוד. כולל עבודות גובה ועבודות בסיכון ובתנאים קשים.

קידוח הפוך? גישה מסובכת וקשה? עבודה בגובה? אנחנו לשירותכם!

בס"ד שום דבר לא יעצור את אחים צדיק: אחד היתרונות בהתמחות ארוכת שנים בתחום הוא הניסיון והמיומנות שצברנו בהתמודדות עם מגוון תנאי שטח וכל קושי אפשרי, ולמדנו ליצור וליישם פתרונות איכותיים עבור כל מצב, וכל עבודת קידוח בטון בחיפה ובקריות, מסובכת ככל שתהיה. עם הכשרות קבועות בנושא עבודה בגובה, מגוון כלי עבודה כמנופים ומלגזות וציוד לביצוע קידוח בטון הפוך, ובעיקר בעזרת ההון האנושי של החברה, אנו מחויבים לעמוד בכל אתגר למען לקוחותינו, וזאת ללא פשרות על איכות ודיוק העבודה וביצועה בהתאם ללוח הזמנים שנקבע מול הלקוח.

בטיחות מעל לכל

כמומחים לעבודות קידוח וניסור בטון, אנו יודעים את הסיכון והחשיבות בשמירה מקסימלית וקפדנית על נושא הבטיחות בעת התמודדות מול חומר קשה וחסין כבטון. הבטיחות חשובה הן עבור שלום אנשינו, העוסקים במלאכה, ושאר הנמצאים באתר העבודה, אבל גם עבור תשתיות הבטון עמם אנו עובדים – כדי להבטיח את שלמותם, ללא יצירת זעזועים מיותרים וסדקים שיהוו סיכון עתידי. אנו מחויבים באופן מלא לנושא הבטיחות בכל עבודה ובכל פרויקט.

מתכננים קידוח בטון בחיפה, בקריות ובצפון?

חייגו וקבלו הצעת מחיר הוגנת: 6325* או 1800-70-57-57