קידוח בטון בירושלים? פונים אל אחים צדיק בלי לחשוב פעמיים!

בכל פרויקט בכל סדר גודל בירושלים וסביבותיה, כמו גם בכל הארץ כולה, אחים צדיק עומדים לשירותכם כבר למעלה מ-30 שנה: קידוח בטון בירושלים לצורך חיבור מייבש כביסה בבית או מזגן בממ"ד, או יצירת תעלות בהיקף גדול בתשתיות בטון עבור קווי אינסטלציה, תקשורת או צנרת – בבטיחות, באחריות ובמקצועיות בלתי מתפשרת. 

כחברה גדולה ומוכרת בתחום, אחים צדיק מספקת צוותי עבודה מיומנים ומנוסים עם מנהל עבודה צמוד לכל פרויקט קידוח בטון בירושלים ובישראל בכלל, עבור שורה ארוכה של לקוחות פרטיים, מוסדות, עסקים, גופים ציבוריים, משרד הביטחון, חברת חשמל ורבים נוספים. העבודות הרבות שבצענו בכל הארץ, לצד המוניטין והניסיון שצברנו, הן הקבלות שלנו המבטיחות לכם שירות מצטיין, עבודה מדויקת, עמידה בלוחות זמנים, איכות מקצועית, בטיחות מירבית וצוות שאפשר לסמוך עליו בלב שלם.

קידוח בטון בירושלים הוא עבודה למקצוענים: להצעת מחיר ולפרטים, חייגו 6325* או 1-800-70-5757 (שיחת חינם)

• מוניטין וניסיון רב שנים

• צוות מקצועי, מובחר ומיומן

• שירות אדיב ולבבי עם אחריות

• מנהל עבודה לכל פרויקט

• התמחות בקידוח בתנאים קשים

• שירותי פינוי פסולת בטון

• עבודה נקייה במינימום אבק

• דיוק מקסימלי בקידוח בכל גודל

• הקפדה יתרה על בטיחות בעבודה 

עבודות קידוח בטון בירושלים במגוון מידות רחב

בעזרת ציוד קידוח יהלום איכותי וחדיש, אחים צדיק מספקת שירותי קידוח ויצירת תעלות בבטון במבחר רחב של קטרים ומידות לבחירת הלקוח: 1 צול עד 26 צול, 1 מ"מ עד 25 מ"מ. שירותי הקידוח אינם נעצרים רק בבטון ובבטון מזוין, שכן אחים צדיק מיומנים גם בביצוע קידוח מתכות, סלעים ועוד.

עבודה איכותית תוך עמידה בכל אתגר וקושי

עם מיומנות של עשרות שנים בתחום, אחים צדיק לא נרתעת מכל קושי או אתגר בבואה לבצע עבודות קידוח בטון בירושלים וסביבותיה: גם בתנאי גישה קשים, בעבודה בגובה או בצורך בקידוח הפוך או בזווית מסובכת אחרת, הניסיון והמקצועיות שלנו מבטיחים דיוק בלתי מתפשר, עמידה בכל דרישה, בטיחות מקסימלית וסיום הפרויקט במועד שנקבע ללא עיכובים, וכל זאת תוך מניעת זעזועים מיותרים לתשתיות הבטון.

מגוון שירותי קידוח בטון בירושלים לכל מטרה

שירותי אחים צדיק מוצעים לכל פרויקט, באשר יהיה גודלו והיקפו – הן עבודות של קידוח בודד ללקוח פרטי בבית, והן עבודות בקנה מידה רחב לאורך תקופה ארוכה במסגרת פרויקטים עירוניים וארציים גדולים. החברה מבצעת קידוח לתשתיות חשמל, אינסטלציה, מים, ביוב, צנרת דלק או גז ועוד, כמו גם להתקנות של מכונות ומייבשי כביסה, ונטות, קמינים, גופי תאורה, מערכות מיזוג אוויר וכן הלאה.

זקוקים לשירות משלים של ניסור בטון, ביקועו, חציבתו או חיתוכו? נשמח לסייע לכם גם כאן בעזרת שירותי ניסור בטון בירושלים לכל מטרה ובכל סדר גודל.

בעזרת צי ציוד משלים גדול, נוכל לעמוד לשירותכם גם בפינוי פסולת הבטון מהאתר, שתועבר כמובן לאתרים מורשים בלבד.

בבטיחות ובאיכות בקידוח בטון לא מתפשרים! למידע ולקבלת הצעת מחיר: 6325* או 1-800-70-5757 (שיחת חינם)