קידוח בטון במודיעין מכבים רעות – אחים צדיק, כולם יודעים!

השם החזק בתחום קידוחי הבטון וניסור בטון ביהלום מגיע גם אל מודיעין מכבים רעות: אחים צדיק – חברה מיומנת, מנוסה ורבת מוניטין, הפועלת מזה כ-30 שנה בכל רחבי הארץ במגוון רחב של פרויקטים קטנים עד גדולים ורחבי היקף בתחום.

לקבלת הצעת מחיר עבור עבודות קידוח בטון במודיעין מכבים רעות והאזור, חייגו אלינו:  6325* או 1800-70-57-57

30 שנה של איכות, בטיחות ושירות:

אז כשאתם בוחרים חברה לביצוע קידוח בטון במודיעין, אתם שואלים את עצמכם: מה הופך את אחים צדיק לבחירתם של לקוחות פרטיים, עסקים, מוסדות, משרדי ממשלה, חברות, עיריות וגופים מהמובילים במשק? פשוט מאוד:

  • אחים צדיק הינם מומחים בניסור וקידוח יהלום בבטון – כל אתגר, כל קוטר, כל קושי, הכל ניתן לביצוע באותה רמת איכות ודיוק בה מתגאה החברה: גם אם זה קידוח בגובה רב או לעומק רב או בגישה בעייתית, בין אם זה קידוח זעיר של 6 מילימטר בדיוק מושלם או של 25 צול.
  • בטיחות מקסימלית ושמירה על יציבות הבטון – עם אחים צדיק, כל עבודת קידוח בטון במודיעין רעות מכבים ובארץ בכלל מבוצעת תוך שמירה קפדנית על כללי הבטיחות, כדי למנוע הן פגיעה באדם וברכוש, והן להימנע מזעזועים ומרטט לתשתית הבטון הנקדח כדי לא ליצור סדקים ונקודות חולשה בתוכו.
  • אמינות מוחלטת ואחריות – אחים צדיק מקפידה על העסקת צוות קבוע, כחול-לבן, ללא עובדי קבלן מתחלפים, בעל ניסיון בתחום ובוגר הדרכות בטיחות. כל צוות מלווה במנהל עבודה מטעם אחים צדיק.
  • סל פתרונות מלא, כולל פינוי פסולת הבטון – קידוח בטון במודיעין הינו רק אחד מהשירותים שמציעה החברה: היא מספקת פתרונות רבים נוספים בתחום, כגון ניסור בטון ביהלום, ביקוע בטון, קידוח כבישים, ביקוע אבנים, הריסת מבנים והפרדת מבנים, קידוח כלונסאות ועוד, כולל שירותי פינוי הפסולת בגמר העבודה על ידי כלי עבודה מתאימים לפי הצורך (מכולות, בובקט, מנוף, משאיות, מלגזות וכו').

  • ביצוע קידוח בטון במודיעין לכל מטרה ובכל סדר גודל – אחים צדיק אינה נרתעת משום עבודה, בין אם היא מורכבת וארוכת טווח בקידוח בטון מסיבי במסגרת פרויקט תשתיות גדול, ובין אם זוהי עבודה מהירה של קידוח בטון לחיבור מכונת כביסה בבית פרטי. תשומת הלב לפרטים ולדיוק, האיכות, הבטיחות והשירות הינם תמיד הכי טובים שנוכל לספק, בכל מצב, לכל לקוח ובכל סדר גודל של עבודה.
  • שירות מעל ומעבר, כי טובת הלקוח מעל לכל – אהבת האדם היא נר לרגלנו, ואחים צדיק תמיד מאמינה בשירות אדיב, סבלני ואיכותי עם חיוך ובשקיפות מלאה ואחריות, המכבד את האדם שמולה ואת לוח הזמנים שנקבע ללא עיכובים ואיחורים.
  • 30 שנות מוניטין באיכות ובדיוק הניסור והקידוח: עם אחים צדיק אתם יודעים מה אתם מקבלים, ללא הפתעות בלתי נעימות – כבר 30 שנה שהחברה מספקת רמת עבודה גבוהה ומובחרת בדיוק מקסימלי, בשירות לבבי ובהקפדה על כל פרט, כפי שיכולים להעיד לקוחותיה הרבים בכל הארץ.

אחים צדיק – הצוות שלכם לביצוע עבודות קידוח בטון במודיעין רעות מכבים וסביבותיה!

חפשו אותנו גם בפייסבוק או באינסטגרם שלנו!

לקבלת הצעת מחיר ולפרטים נוספים, חייגו עוד היום:  6325* או 1800-70-57-57

מחפשים חברה איכותית לביצוע ניסור וקידוח בטון בחולון והסביבה? 6325* או 1800-70-57-57