ניסור קרניזים לבית – ליישור פני השטח!

  חברת אחים צדיק בע"מ מנסרת קרניזים בכל מידה ובכל גובה בבניינים חדשים לחלוטין או במבנים העוברים שיפוץ חלקי או מלא. לרשות החברה מוניטין רב שנים של למעלה מעשרים שנה בתחום. החברה פועלת ברחבי הארץ עם מספר צוותים מקצועיים. כל העבודות מבוצעות על ידי הציוד המוביל בתחום המספק גימור ברמה גבוהה ביותר. אנו ידועים באופן עבודה בעל מענה מהיר, עבודה נקייה ומקצועית ושירות אדיב. חשוב לנו שהעבודה תהייה לשביעות רצונו של הלקוח ואנו פועלים בכל מרצנו לספק לו את הטוב ביותר עבורו.כל זאת, תוך שמירה על נהלים תקינים וכללי בטיחות ראויים בעבודה.

  מדוע לנסר קרניז או כל תופסת בטון בולטת?

  ישנן סיבות רבות שבגינן נוהגים בעלי דירות ובתים רבים לרצות להסיר את עיטורי הקרניזים המעטרים את קירות ביתיהם:

  • עיצוב – ניסור קרניזים המעטרים את כלל המבנה בשל שינוי טעם עיצוב ומראה.
  • בליטות מיותרות – חיתוך בטון של הקרניזים מתחת לאדן החלון או מעל לחלונות המהווה הפרעה טכנית למזגן למשל.
  • מחסה מיותר ליונים, ציפורים וחתולים – בליטות בטון אלו (קרניז) הופכות לעיתים לקן רועש ומלוכלך של יונים המהווה גם סכנה בריאותית וגם מטרד סביבתי קולני.
  • הכנות למזגן חסרות שימוש – הכנה לא שמישה של מזגן אישי לחדר שנבנתה כל ידי הקבלן.
  • תאורה – במקרים בהם רוצים למקם תאורה חדשה במבנה או מצלמות אבטחה וכיוצא באלו.

  לא כל אחד יכול

  לא כל חברה שקיימת בשוק מסוגלת לבצע עבודות ניסור קרניזים בגובה. היתרון של חברת אחים צדיק הוא הניסיון העצום, הציוד החדיש והצוותים המקצועיים אשר מבצעים עבודות כאלו על בסיס יומי. לעיתים גורם לא נכון המצבע עבודה שאינו בקיא בא עלול לייצור נזק ולא תועלת. במקרים שכאלו עלות כיסוי הנזק יכולה לעלות על עלות התיקון המקורי עצמו. דרושה התאמה בין התנאים הסביבתיים וסוג העבודה לסוג הכלי המתאים ביותר לביצוע העבודה. לכל עבודה ישנו גודל רלוונטי של מסור, אופן קיבוע אישי, ומידת מהירות ועוצמה נכונים.

  מומחים בניסור קרניזים יש לכם יש קרניז בעייתי? בואו להסיר אותו? חייגו – 1-800-70-57-57