קידוח יהלום, איך ומה?

קידוח יהלום, איך ומה?

קידוח יהלום, כשמו כן הוא, הוא קידוח שעושה שימוש במקדחים מאסיביים העשויים משבבי החומר החזק בעולם, יהלום. כן כן, זה שיש בטבעות אירוסין ובתכשיטי יוקרה. אז מה הוא עושה על מקדח אתם שואלים?

ובכן, הוא הופך את המקדחים של האחים צדיק בע"מ למקדחים החזקים ביותר שניתן להעלות על הדעת והם משמשים אותנו לקידוחים של חומרים חזקים במיוחד  ואותנו לחברת האחים צדיק מספר 1 בארץ בתחום ניסור וקידוח יהלום בבטון.

כמו מה למשל?

כל כך הרבה שימושים, אפילו במרחב הביתי שלכם. למשל מעקה שנמצא אצלכם מעל גרם המדרגות וצריך להנמיך – ניתן לקדוח באמצעות קידוח יהלום.

יש בבניין שלכם מקלט שאתם מעוניינים לייצר בו חור כפתח ליציאת אויר?, או ליצור בו חלון שיאפשר כניסת אור ואויר?, שישמיש את המקלט לחדר מגורים או לחלל עבודה או איחסון המשותף לדיירי הבניין?

קראו לנו ונייצר חור סימטרי במקלט שלכם, על פי הקוטר שאתם מבקשים בדיוק.

מעוניינים בפתח איוורור במבנה שלכם?

פנו אלינו ונקדח פתח איוורור באופן כירורגי ממש, ללא אבק ובלגאן!

אם אתם מעוניינים לייצר אווירה ביתית בביתכם ולחמם אותו באמצעות קמין, תנור המופעל על ידי עצים ממש כמו פעם – תנו לנו לסייע לאחים צדיק בע"מ ואנו נבצע קידוח יהלום שייצר חור לקמין החדש שלכם.

מעוניינים בתנור בילט אין ממש בתוך המבנה הקיים במטבח, מבלי לשנות את כל העיצוב ולהפוך סדרי עולם?

ניתן לקדוח בקידוח יהלום חור בקיר, לייצר נישה שמתאימה כמו כפפה ליד עבור התנור שלכם.

הכנסנו את התנור אל הנישה הייעודית שלו, אתם מתים על בישול ובשלנים אלופים? ההמלצה שלנו היא קולט אדים. כך הבית לא יספוג את ריחות הטיגון והבישול שלכם, אלא האדים יקלטו מיד במכשיר שמותקן מעל הכיריים שלכם. את החור לקולט האדים אנו נקדח בשניות ממש ונחסוך לכם את כאב הראש.

ממ"ד הבית צריך ריענון?

רוצים להרחיב את החלון, להוציא מתוכו נקודת תקשורת או חשמל? זה לא דמיוני ולא בשמיים, לעשות חור בקירות המזוינים של הממ"ד הביתי! באמצעות מקדחי היהלום שלנו ניתן לחתוך חור בכל חור כמעט, ודאי שבקיר ממ"ד. התקשרו אל האחים צדיק בע"מ והזמינו צוות מקצועי ואמין שיבצע את העבודה במינימום לכלוך, זמן, וכסף. ואתם – תזכו בחדר עם אפשרויות שימוש רבות הרבה יותר ולא סתם חדרון קטן שאי אפשר לעשות עמו דבר כמו ממ"דים רבים הנבנים בישראל.

למה לבחור בנו?

מזה למעלה מ-20 שנה המקצוענות, השירות האיכותי והעבודה בתנאי עבודה מאתגרים באופן האיכותי והבטיחותי ביותר הם מאבני הדרך של חברת אחים צדיק בע"מ. אנחנו מתמחים בקידוחי יהלום על כל צורותיהם. חברת האחים צדיק בע"מ מובילה צוותי עבודה רבים הפזורים בכל רחבי הארץ ומספקים שירות בכל מקום בו אנו נדרשים.  

האחים צדיק בע"מ. ותק, אמינות, מקצוענות, עוצמה.

לשאלות, ייעוץ והזמנת עבודה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת אחים צדיק בע"מ, בטלפון

צרו קשר בטל': 1800-70-57-57 או בחיוג מקוצר מהיר 6325נשמח להיות בקשר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button