קידוח חור לקמין ארובה

קידוח חור לקמין ארובה – חורף בטוח וחמים

אחים צדיק בע"מ משדרגים לכם את הבית

אוירה נוסטלגית ומרגיעה, בית נעים וחמים: הכל על התקנת קמין בבית

אין כמו לשבת מול הקמין. אותו אח שאנחנו מכירים מבתים בסיפורי ילדים, ובארצות קרות בהן מתקבצת כל המשפחה מול האח ושותה ספל שוקו חם. אז תתפלאו לשמוע, גם בישראל רבים הבתים שבעליהם מעדיפים להתקין קמין כדי לייצר בבית טמפרטורה נעימה במיוחד, חום שאינו מייבש ונותן לנו חורף חמים נעים ונוסטלגי לכל אורכו. חשבו על ל"ג בעומר, כמה נעים להביט באש יחד. ועכשיו דמיינו את החוויה הזאת אצלכם בבית.

חשקה נפשכם בקמין בבית?

רוצים לבדוק את האפשרויות?

תנו לאחים צדיק בע"מ לעשות לכם קצת סדר:

קידוח בטון ביהלום עבור קמין קלאסי

קודם כל, ישנו הקמין הקלאסי. הקמין המקורי, שדומה למדורה בתוך הבית והוא זה שמשרה את אותה אוירה ייחודית שאנחנו שואפים אליה. הוא יחסית זול וגם חומרי הבעירה שלו זולים.

היתרונות הבולטים ביותר הם האוירה הרומנטית שהוא מייצר ואותו מראה מהפנט של עצים נשרפים באש. מעוניינים בכזה? תרימו טלפון אחד לאחים צדיק בע"מ ואחד הצוותים המקצועיים שלנו יגיע לביתכם ויבדוק יחד איתכם היכן ניתן למקם את הקמין. ברגע שתגיעו להחלטה, הצוות המיומן של אחים צדיק בע"מ יקדח את הבטון וינסר לפי הצורך במקום המיועד במקדחי יהלום ודיסקים המיוחדים המצופים שבבי יהלומים וחותכים כל חומר במינימום לכלוך, רעש, ועלות. הפתח שיווצר יהיה מדוייק וכירורגי ממש כך שכל מה שישאר לכם הוא התקנת הקמין עצמו.

קידוח חוק קמין גז

הקמין על גז קל יותר לתפעול. הוא ממקסם את התועלת שמופקת ממנו מבחינת חום שכן מאפשר שליטה מוחלטת בטמפרטורה באמצעות טיימר.

מהבחינה הזאת הוא נחשב מושלם לחימום בתים שומרי שבת. נוסף על כך, כל עניין העצים "יורד" מכם. לא צריך לקנות אותם, לא צריך למצוא להם מקום אחסון ראוי ויבש, ולא צריך ללכלך את הבית כשמדליקים אותו לראשונה כמו שלעיתים קורה במקרה של הקמין הקלאסי.

יש לציין שהקמין המופעל על גז ידידותי לא רק לשימוש אלא גם לסביבה. ולמה?

משום שקודם כל אין צורך לחטוב עצים עבור חימומו ושמירת החום שלו, ובנוסף הוא מגיע עם תרמוסטט שמאפשר שליטה בחום ועצירת החימום ברגע שהקמין מגיע לטמפרטורה האידאלית שתבחרו בה, ואז מופסקת הזרמת הגז.

מצד שני, כל עניין האוירה הרומנטית קצת מתבטל, וגם אותו מראה מדהים של עצים שאנחנו כל כך מתהפנטים אליו בקלות… 

אחים צדיק בע"מ מבטיחים: בטיחות מעל הכל

לא משנה באיזה קמין תבחרו. העיקר שתלכו על התקנה איכותית, מקצועית ובטיחותית. חשוב להקפיד על בחירת אנשי מקצוע מקצועיים ומוסמכים, בעלי תעודות ואמינים. זה מה שתקבלו אצל אחים צדיק בע"מ המתמחים בניסור בטון וקדיחת חללים המיועדים במיוחד לקמינים בתוך הבית. בכל זאת, מדובר באמצעי חימום גדול ויש למקמו במיקום מדויק בחלל הבית ולא להקל ראש בהליך ניסור הבטון שהדבר מצריך. יש צורך, למעשה, בניסור נישה שתתאים למכשיר החימום הזה וקידוח פתח לארובה הקידוח הוא מורכב ויש לעשותו רק על ידי גורם מקצועי. לעיתים יש צורך לקדוח מספר קומות על ליציאה בגג. בתחום של קידוח חור לקמין מאוד נפוץ ביצוע של קידוח הפוך אשר בו מחוזק המקדח לתקרת הסלון למשל וכך נקדח החור. את שתי הפעולות הללו הצוותים של אחים צדיק בע"מ עושים בקלי קלות. אנו מבטיחים להגיע לכל מקום בארץ, ולבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר כך שיהיה לכם ולמשפחותיכם חורף שקט, נעים, ובטיחותי.

לשאלות ולקבלת הצעת מחיר מלאו טופס הצעת מחיר באתר

או חייגו: 6325* או 1800-70-57-57

Call Now Button