אז כמה עולה ניסור בטון?

מחירו של ניסור בטון יכול לנוע בין מאות לאלפי שקלים. אין מחיר קבוע. מדוע? מפני שכל פרוייקט ניסור מתומחר עצמאית. לא ניתן להגיע לחישוב מדוייק מבלי להתחשב בכל הגורמים שמייד נפרט וכך יוצא שלכל עבודת ניסור יהלום יש הצעת מחיר משל עצמה. חברת אחים צדיק בע"מ תנסה להאיר להלן מעט את הנושא.

כמות הניסורים המבוקשים

זהו הגורם הכי משמעותי בניסיון לייצר מחירון ניסור בטון. ככל שירבו הניסורים יגדל המחיר בהתאם. על פי רוב לא קיימת הצעת מחיר גלובלית או "בהקפה" הכוללת חיתוך בטון ללא הגבלה. עם זאת, ככל שירבו הניסורים המחיר לניסור של אלמנט בודד יקטן באופן הדרגתי. כלומר קיימת מעין הנחת כמות ככל שמתרבים כמויות החיתוכים פר פרוייקט.

העובי / עומק של פעולת הניסור

עומק הניסור מהווה גם הוא פקטור בתמחור העבודה. ניסור עמוק דורש זמן רב יותר לחיתוך, ציוד כבד יותר ומורכב יותר ומיומנות גבוהה יותר. שימוש בדיסק יהלום קטן לעבודה קטנה אינו דומה לפעיות בדיסק יהלום ענק המורכב על מסילה מקובעת וחותך לעומק משמעותי.

זמן העובדה

ישנם פרויקטים המסתיימים בפעולה נקודתית הדורשת זמן קצר יחסית, ציוד מינימאלי וכוח אדם קטן. ברור כי עבודה מהירה ופשוטה יחסית מהווה חסכון ישיר בעלות העבודה ללקוח וליהפך.

מיקום בתוך הבניין עצמו

האם יש בבנין מעלית שתסייע בהעברת הציוד? או שיש מדרגות בהם יועבר הציוד ידנית. גורמים נוספים אשר ישפיעו הם הימצאותה של חניה במקום והקומה בה תבוצע העבודה.
פנים הדירה / המבנה בו פועלים
האם מדובר על דירה בשלבי בנייה או בבית מאוכלס. בית ריק הוא אזור עבודה אופטימאלי ומקצר משמעותית את זמן העבודה. בית מגורים פעיל ובו ריהוט ושאר אלמנטים מעכב את העבודה ודורש היערכות נוספת (מיגון ואבטוח, כיסוי הריהוט וסגירת אזור העבודה לשמירה מפני מעבר לא רצוי במקום).

האם יש חיבור לחשמל תלת פאזי

חיבור לחשמל תלת פאזי מקל משמעותית על עבודת החיתוך בבטון. במידה שאין חיבור תלת פזי, תבוצע העבודה על ידי מקור חשמל חיצוני – גנרטור.

עבודות בסיכון גובה

עבודות אשר חורגות ממצבי בטיחות רגילים יתומחרו במחיר גבוה יותר. עבודות גובה הן דוגמא לכך וכן עבודות באזורי מתח חשמל גבוה ותנאים לא סטנדרטיים. חלק מעבודות כאלו דורשות אספקת אלמנטים שונים כגון: פיגומים, במות הרמה, מנוף (לפינוי הפסולת) וציודי מיגון נוסף על הסטנדרט.

קבלו הצעת מחיר לניסור בטון – 1-800-70-57-57