ניסור סלעים של אחים צדיק – כי קשה יש רק בלחם!

  חברת אחים צדיק בע"מ מתמחה בניסור סלעים וכן ביקוע סלעים. החברה נחשבת למובילה בתחום עבודות הבטון בישראל מזה למעלה מעשרים שנה. החברה פועלת עם צוותים הפסורים בשטח לצורך מתן מענה מקצועי ומהיר. ערך מוסף שלנו הוא הציוד הרב והחדיש המאפשר לגשת לכל פרוייקט עם הכלים הכי מתאימים ולהענקת תוצר סופי בגימור מושלם. אנו מספקים גם שירותי פינוי הכוללים פינוי מנוף ומשאיות. עובדה נקייה ומהירה ותוצאה סופית מושלמת.

  במה אנחנו מתמחים:

  • ביצוע ניסור סלעים על ידי דיסק יהלום.
  • לא מפריע לשכנים – ביצוע העבודה ברעש מינימלי שכמעט ולא נשמע מהרחוב.
  • ללא זעזועים למבנה הקיים ולבניין.
  • ללא נזקים לתשתית סביבתית.
  • פירוק חומות סלעים או מסלעות.
  • חיתוך בטונדות לקוביות – לפינוי קל ומהיר.

  הסבר על הפעילות עצמה

  בתחום של ניסור הסלעים על פי רוב מדובר בעבודות הכנה לפרוייקטים של בינוי הכוללים פינוי סלעים המפריעים לתוואי העבודה התקין: לסלילת כביש, למעבר או לבנייה עצמה של הקבלן. לעיתים מדובר על חצר צמודה לבית קיים ואז העבודה הופכת לכירורגית ממש במטרה להגן על המבנה הקיים ולא לפגוע במבנים הסובבים. המטרה הראשית היא העברת הסלע בשלמותו או בחלקים אל מחוץ לאזור העבודה או ניטרול של חלק ספציפי במסלעה שמפריע לנו. לעיתים מבקעים את הסלע ולעיתים מנסרים. יש מקרים בהם נעשה שימוש בציוד מכאני כבד לטיפול בפעלות מעין אלו, הן לצורך השבירה והן לצורך פעולת הפינוי המורכבת מן השטח עצמו.

  אבל לא רק סלעים

  אנו מנסרים, קוחים ומבקעים כל משטח קשה. בין אם מדובר בחומרי מתכת קשים, ברזל ופלדה ( כמו למשל ניסור כספות) ועד לניסור של כל סוגי יציקות הבטון המרחסים הממגונים" ממ"דים, ממ"קים וכדומה. גושי בטון ענקיים, בטונדות, חומות בצורות וחזקות, כבישים, תשתיות ישנות ומסורבלות וכן פירי מעליות, מרפתים וגגות.

  אחים צדיק לשירותכם – לעבודות קידוח וניסור חייגו אלינו: 1-800-70-57-57