אודות2017-04-03T19:07:23+00:00

אודות חברת אחים צדיק בע”מ

הניסיון הרב, המקצוענות והשירות האיכותי הם מאבני הדרך של חברת אחים צדיק בע”מ. החברה מתמחה בניסור בטון על כל צורותיו ומספקת את שירותיה על ידי מספר צוותים לכל רחבי ישראל. בראש החברה עומד שי צדיק הידוע למביני עניין בתחום כבעל מקצוע ותיק, אמין ומקצוען. משרדי החברה ממוקמים בעיר אשדוד ומהם יוצאים הצוותים למתן שירותים ארצי.
הצעת מחיר, ייעוץ והכוונה לשביעות רצון הלקוח
אנו מגיעים למקום העבודה הדרוש, לוקחים מידות ומספקים הצעת מחיר במקום ללא צורך בהתחייבות מצידו של הלקוח. תוכלו לשלוח לנו תמונות של אזור העבודה הרצוי או של תוכניות הבנייה (ניתן להעלות קבצים בדף “צור קשר” או במייל שלנו שבתחתית האתר). כמו כן, ניתן לשלוח לנו בקשה להצעת מחיר באתר ואנו נותנים מענה מיידי – בטלפון, דוא”ל או פקס.
שי צדיק - מנהל חברת אחים צדיק
מגוון עבודות הבטון בהן אנו עוסקים
המגוון הוא עצום ומבוסס על הקשת הרחבה של תחום הניסור, החציבה והקידוח ביהלום. לרשותנו ארסנל ציוד מהגדולים בארץ ואנו נותנים מענה, כמעט, לכל סוגי העבודות הרצויות.
אנו עוסקים גם בפינוי פסולת הבטונים לאחר הניסורים. הפינוי יכול להיעשות על ידי צוות העובדים שלנו או על יד מנוף וציוד כבד במקרים מורכבים יותר. במקרים רבים מדובר על עבודות בסיכון רב מבחינת תנאי השטח: גובה משמעותי, חומרים מסוכנים, מתח חשמל גבוהה, מבנים לא יציבים ועד לעבודות על קו מי הים מרתפים וכדומה.
עבודות נפוצות שלנו
הפעולות הפופולאריות הן בדרך כלל ניסור, חציבה וקידוח של אלמנטים שונים כגון: פתיחת חלונות, דלתות, מעברי חשמל, איוורור, ונטות, צנרת, הרחבות פתחים, פתיחת קירות, הסרת חומות מכשולים וכדומה – כל אלו בנויים ביציקות בטון קשות או המבוססים על חומרים קשים כגון מתכות או סלעים. מעבר ללקוחות הפרטיים אנו פעילים מאוד בפרוייקטים גדולים בכל רחבי הארץ של ארגונים, עסקים וחברות.
הקפדה יתרה על נושא הבטיחות
חברת אחים צדיק שמה דגש משמעותי על נושא הבטיחות בעבודה ובטיחות העובדים. כלל עובדי החברה עוברים מדי תקופה הדרכות בטיחות וכמו כן מצויידים בציוד מגן רלוונטי והמחוייב על פי חוק.
ביצוע כל סוגי עבודות הניסור והקידוח - אחים צדיק
בין לקוחותינו. . .
במשך למעלה מ-20 שנה צברנו קהל לקוחות לא מבוטל המונה אלפי לקוחות פרטיים בכל רחבי הארץ, עסקים, עמותות, מפעלים וקבלנים רבים. כמו כן אנו עבודים עם חברות ומוסדות מהידועים ביותר בארץ כגון: חברת החשמל, משרד הביטחון, רכבת ישראל, התעשייה האווירית, אוסם, קבוצת מנרב, רשות שדות התעופה ועוד.
טוב שם משמן טוב
חברת אחים צדיק בע”מ נחשבת למוכרת מאוד בישראל ובעיקר לאור העבודה שהיא מבצעת עבודות בתנאים מאוד קשים שחברות אחרות אינן מוכנות לבצע – עבודות בגובה רב מסוכנות, עבודות לילה, שדות תעופה, תחנות רכבת וכבישים, קידוח באזורי מתח גבוה ובפרקי זמן קצרים וללא התראה (כאמור לעיל).
קבלו שירות מהמומחים - אחים צדיק

נשמח לעמוד לשירותכם – צרו קשר בשיחת חינם:

1-800-70-57-57