חיתוך בטון איכותי ומקצועי

  אצלנו חותכים כל גודל, גובה או צורה – חיתוך בטון של חברת אחים צדיק!

  חברת אחים צדיק בע"מ מתמחה בחיתוך בטון ביהלום. אנו מספקים ללקוחותינו שירות מקצועי, מדוייק ונקי תוך שימוש בציוד הייחודי שלנו. לרשותנו למעלה מ-20 שנות ניסיון ואלפי לקוחות מרוצים בכל הארץ: לקוחות פרטיים, בתי עסק, ארגונים וחברות גדולות. אנו נותנים מענה לביצוע עבודות בכל רחבי הארץ.

  בטיחות ודיוק כאחד

  חיתוך הבטון מבוצע על ידי דיסק יהלום בגדלים שונים (בהתאם לסוג העבודה הרצויה) ומפעיל אשר מתפעל אותה באופן ידני. אופצייה אחרת היא תפעול העבודה על ידי מכונה אוטומטית ומפעיל ששולט בה באמצעות שלט רחוק ועל ידי כך גם מחזק את עניין הבטיחות בעבודה על ידי ריחוק מאזור החיתוך. כל עובדי החברה עוברים הדרכת בטיחות מסודרת.

  יתרה מזאת, לרשותנו מגן קשיח ייחודי לכיסוי הדיסקים. המגן מורכב על דיסק יהלום על מנת למנוע אפשרות מגע ישיר. באופן שכזה, הדיסק חשוף רק כלפי הקיר ולא כלפי העובד המתפעל אותו. המגון מגן ספני הטזת מים גיזם של אש, שבבי עץ שבבי בטון, מהירות הסיבוב היא 7000 סיבובים לדקה – גם לדיסקים של ה-180. 

  אנו מספקים מענה לחיתוך בטון בכל עובי רצוי, בכל גובה ובכל צורה:

  • בדירות ובתים פרטיים – עבודה על קירות הבית, תקרות, גגות, מרתפים, ממ"דים, דלתות וחלונות.

  • מחוץ לבית – במבנים מכל הסוגים והמינים – חצרות, חדרי אשפה, חדרי מדרגות, אולמות, בתי כנסת, גשרים, כבישים, קרינזים, צינורות בטון, קורות, רציפים, חומות, חדרי מדרגות, מסלעות, בטונדות, שדות תעופה וכן מגוון מתקנים של רכבת ישראל, משרד הבטחון וצה"ל.

  שימושים שונים

  כאמור לעיל אנו מבצעים הרחבת חדרים, הרחבת חלונות, פתיחת דלת או דלתות, פתיחת קירות, הסרת גושי בטון, פתיחת צוהר ביציקת בטון ועוד.

   

  לשאלות ולקבלת הצעת מחיר חייגו – 1-800-70-57-57