קידוח קמין / קידוח חור לקמין – מדוייק, מקצועי, נקי, מהיר

  קידוח כל סוגי החורים לקמינים ולארובות. קמינים מכל הסוגים ובכל הגדלים. קידוח מקצועי ביותר בדיוק מקסימאלי, ללא סדקים תוך שמירה על המבנה. למעלה מ-26 שנות ניסיון בתחום.

  חברת אחים צדיק מתחמה בקידוח חורים לארובת קמין:

  • ביצוע קידוחים עגולים סימטריים לחלוטין.
  • סטנדרט גודל קידוח שנע בין 6 ל-8 צול.
  • מעבר בקידוח מחדר ראשי ועד לגג המבנה • ביצוע קידוח הפוך בעת הצורך בקיבוע ייחודי
  • קודחים בכל משטח כולל אריחים וקרמיקה.
  • ללא סדקים למבנה, ללא סדקים בקידוח עצמו לתוצר נקי ומושלם.
  • פיקוח מהנדס במקרה של מעברי צנרת חשמל או מים באזורי הקידוח.  

  •••להצעת מחיר לקידוח חור לקמין לחצו כאן או חייגו 6325* ••• 

  כוכב עולה בתחום חימום הבית

  בשנים האחרונות תפסו הקמינים מקום של כבוד כאחד מאמצעי החימום הפופולאריים בישראל. קמין בהגדרתו הוא תא תבניתי עשוי מתכת חזקה אשר לתוכו מושלך חומר בעירה. בעבר נהגו לעשות בו שימושים לצורכי בישול אך כיום הוא משמש בעיקר לחימום הבית. אמצעי ההסקה של הקמין הם סולר, גז, נפט ועץ.

  הקמינים מגיעים בשלל דגמים, גדלים עיצובים וחיבורים טכניים. התקנה תעשה על ידי איש מקצוע בלבד והיא דורשת שליטה בתחומים לא מעטים. על פי רוב את ההתקנה כדי לבצע בקיץ או טרם ימי הגשם.

  קמין מובנה בתוך הבית מצריך את מירב הטכניקה ומגוון יישומים חיצוניים לו. יש לזכור כי יש להתקין ארובה, לבצע קידוחי יהלום איכותיים למעבר הארובה, ענייני בידוד, תריסים ואיוורור.

  חשיבות המיקום

  עניין התפשטות החום אל שאר אזורי הבית מצריך בחינה מבעוד מועד על מיקום אופטימאלי של הקמין. בעקרון המטרה היא מיקום מרכזי ככל שניתן הפתוח לכל עבר, כזה שיוכל להביא לפיזור נכון של החום ברחבי חלל הבית. מיקום נישה אינו מומלץ לא מול כניסה לחדר, לא מול פרוזדור ולא בקרבת גרם מדרגות אשר יבריח את החום כלפי מעלה. מעבר לכך קיים אספקט עיצובי, ראוי להתקין את הקמין באופן שלא יתפקד כעב"ם בחלל הבית. יש לקחת בחשבון ענייני גישה לתשתית גז (גם באספקט הבטיחותי) במקרה של קמין גז וכן להבין מה המשמעות של הארובה המטפסת אל חדר עליון בדירה (אפשרי או לא, ואם כן היכן). אגב כאן המשמעות היא גם חיובית שכן חדר זה יקבל חימום של ארובת הקמין.

  הארובה והתקנתה

  סוג הארובה משתנה מסוג אחד של קמין למשנהו. יש להתאים את הארובה לקמין ולא להיפך. שמירה על כלל זה תבטיח יעילות בתפעול ומניעה של עשן או פיח. יש לתכנן מראש את קוטר החורים אשר יקדחו להעברה תקינה של הארובה. ארובה איכותית אמורה להיות עמידה בחום גבוה וכן עמידה לגשם ושמש. איטום נקודת החיבור חייב להיעשות באופן מקצועי למניעת נזילות מן הגג. כשמתקינים קמין מסוג גז – חובה להתקין ארובה כפולה מטעמי בטיחות. לארובה תפקיד של הורקה אך גם של יניקה על כן גם לגובה שלה יש חשיבות רבה. כדאי לעטוף את הארובה בשכבת בידוד מבחוץ להגברת איכות היניקה ולצריכת חומר בעירה מופחתת. קיימת ארובה אטמוספרית ויש את זו הכפולה. זו האחרונה נחשבת לבטוחה ויעילה יותר. 90 מעלות זו הזווית האופטימאלית לארובה וחובה שתעמוד איתן ברוחות עוצמתיות.

  קידוח חורים לקמין

  המטרה היא להעביר את הארובה מחלל הבית בקומת הקרקע אל הקומה השנייה ומשם אל מחוץ למבנה ולגג. חובה לקדוח חורים מדוייקים ובאופן כירורגי ממש. קידוח על ידי מקדח כוס יהלום מקצועי הוא הפתרון הראוי של חברת אחים צדיק. הקידוחים הם נקיים לחלוטין וללא שם סדק או פגם. מדובר על קידוח חור עגול וסימטרי לחלוטין. על פי רוב ינוע גודל חור הקידוח בין 6 צול ל-8 צול כאשר כאמור המטרה היא להגיע עד לגג המבנה. הגודל משתנה בהתאם לסוג הקמין. פרמטר משמעותי נוסף הוא מספר הקומות בבית ומיקום הקידוח בחדרים הממוקמים מעליו. הקידוח יבוצע בהתאם למיקום ולגישה – ישנו קידוח המבוצע הפוך ונחשב למורכב יותר באופן משמעותי. בכל המקרים מבוצע קיבוע ואבטוח על ידי מגן מיוחד. עקרונית חברת אחים צדיק קודחת בכל סוג של קיר קיים. במידה שמדובר בקיר אריחים ישנה שיטה ייחודית לביצוע של חור באריחים על ידי מכונת ואקום. המכונה הזו נצמדת לאריחים (או לקרמיקה) ללא עגינה. שיטה זו משאירה את האריחים שלמים ורק אזור הקידוח נחתך לבדו.

  סכנות בתחום

  כבר ציינו כי קידוח חור לקמין הינו עניין למקצוענים בלבד. חלק מכך קשור לתשתיות. קיימת סכנה בקידוח באזור בו עובר כבל חשמל או תשתית של מים. במידה שהלקוח אינו יודע בוודאות מה קורה בתוך הקיר מבחינת תוכנית הבנייה, הרי שיש צורך באישור מהנדס לפעולה שכזו ולא יילקחו סיכונים.

  למה אחים צדיק ולא שיפוצניק למשל?

  בדרך כלל השיפוצניק יבצע עבודה מסוג זה על ידי קונגו. עבודה עם קונגו לצורך חור לקמין תגרום לרעידות, סדקים וזעזועים באזור הקידוח ובמבנה. המכשירים של אחים צדיק מיועדים לסוג עבודה שכזו ופועלים בשיטת אל-רטט ללא אבק, ללא סדקים או נזקים למבנה ולקידוח וכל זאת באופן נקי ומדוייק. אולי יעניין אתכם גם: קידוח קלונסאות בטון

  לקידוח חור לקמינים צרו קשר עם – אחים צדיק בע"מ – 1-800-70-57-57