ניסור בטון מחיר למטר / קידוח בטון מחיר ומידע – אחים צדיק בע"מ

מלאו את הפרטים בטופס הצעת המחיר שלהלן:

1. אנו נסקור את הפרטים ונשוב אליכם עם הצעת מחיר מתאימה
2. מילוי השדות באופן תקין יקצר את מתן הצעת המחיר
3. ההצעה ניתנת בחינם וללא כל התחייבות מצידכם
4. ניתן לצרף תמונה להמחשה והסבר
5. אם אפשר, בבקשה לא לשלוח לנו הצעות ביום שבת – תודה!

  שם ומשפחה *:

  מספר טלפון *:

  המייל שלך להצעה במייל *:

  עיר/ישוב *:

  אנא ציינו מהי בקשתכם:

  איך מרכיבים הצעת מחיר של ניסור בטון?

  • אז כמה עולה ניסור בטון? או כמה עולה קידוח בטון?
  • מילוי זריז של הטופס הנ"ל יסייע לכם בחישוב עלות ניסור בטון או קידוח.
  • חשוב לזכור כי כל הצעת מחיר היא ייחודית ומושפעת מגורמים שונים (המפורטים מטה).
  • על כן כדאי להתייחס למילוי הפרטים הנ"ל ברצינות ובדיוק רב,
  וזאת כדי לקבל מחירון ניסור בטון הקרוב ביותר למציאות.
  • למידע נוסף על ניסור בטון מחיר, מידות וזמני הגעה וכן למידע על קידוח בטון מחיר ומפרט טכני צרו עימנו קשר בטלפון:
  6325* או 1800-70-57-57  או 0547-581-581 
  ניתן לשלוח לנו מיילים ל-"צור קשר".
  או למייל: [email protected] ונשוב אליכם מהר ככל שניתן.
   

  ניסור בטון מחיר למטר / קידוח בטון מחיר למטר

  א – לאיזה מידע אנו זקוקים? ב – ומה משפיע על המחיר?

  אספקת חשמל תלת פאזי

  חשוב שתימצא באזור העבודה גישה לחשמל תלת פאזי. במידה שלא קיימת גישה כזו, לרשותנו גנרטורים לסיוע.

  נקודת מים זורמים / גישה לחיבור ישיר אל צנרת מים

  עבור ציוד הניסור והקידוח בקרבת מקום. מטרת החיבור למים היא למנוע חימום יתר של הציוד (המקדחים או הדיסקים), מניעת אבק או חלקי ניסור מסוכנים העלולים לעוף לצדדים וסיוע ממשי בתהליך הניסור או הקידוח שעובד מצויין עם מגע של מים.

  עובי בטון

  הינו גורם משמותי בכל הנוגע ל- קידוח בטון מחיר ועלות העבודה. מחירון קידוח בטון ביהלום משתנה לפי עובי הבטון ולפי קוטר המקדח הפועל עליו. עובי הבטון בסנטימטרים / CM יכול לנוע בטווחים מוכרים כמו: 20 ס"מ, 25 ס"מ, 30 ס"מ, 40 ס"מ, 50 ס"מ, 60 ס"מ, 70 ס"מ, 80ס"מ 90 ס"מ, 100 ס"מ = 1 מטר עובי ומעלה.

  קוטר מקדח

  עוד פרמטר המשפיע על עלות קידוח בטון ביהלום. קוטר המקדחים נמדד בגדלים של צול. חברת אחים צדיק לא מוגבלת בקוטר מקדח, ויכולה לספק מענה לכל קוטר קידוח רצוי. מדובר על מקדחי כוס יהלום הנעים בגדלים של 0 עד 1 צול / 1" ומשם רצים מעלה: 2" שני צול, 3" שלושה צול, 4" ארבעה צול, 5" חמישה צול, 6" שישה צול, 7" שבעה צול, 8" שמונה צול, 9" תשעה צול, 10" עשרה צול, 11" אחד עשר צול, 12" שנים עשר צול. מכאן קופצים הגדלים כך: 14" ארבע עשר, 16" שישה עשר צול, 18" שמונה עשר צול, 20" עשרים צול. חברתנו אינו מוגבלת בקוטר לקידוחים.

  sawing1

  עבודות גובה

  חשוב שנדע היכן ממקום אזור הניסור המיועד. האם מדובר על עבודת גובה המצריכה פיגומים? סולם? במת הרמה? האם מדובר על עליית גג, מרתף, או מקלט או אולי לקומה גובה המצריכה פנוי מנוף. עובדי חברת אחים צדיק הינם בעלי הסמכה לעבודות גובה. כלל עובדי החברה עוברים הסמכה על פי חוק. עבודות הגובה מבצועות על ידי ציוד בטיחותי תואם.

  גדלים רלוונטיים

  במידה שמדובר על קידוח יש להבין על איזה קוטר קידוח מדובר. פחות מ-1" / 1 צול, או מ-1" / 1 צול ומעלה. אנו מבצעים עבודות קידוח יהלום בבטון עד לטרים גדוליםכמו למשל 20" / 20 צול. כמו כן, חשוב להבין מהו החומר אותו אנחנו קודחים: בטון, בלוק, סלע, מתכת, פלדה וכדומה. יש לצין כי אין לנו מגבלת קוטר ואנו מפסקים מענה לכל קוטר קידוח רצוי.

  מיקום גיאוגרפי בארץ

  לרשותנו צוותי עבודה אשר פועלים במקביל במספר מוקדים בארץ. חובה לציין את מיקום העבודה המדוייק על מנת שנדע לתאם לוחות זמנים מסודרים וזמני הגעה.

  סילוק / פינוי של גושי הבטון

  האם העובדה במקום דורשת פינוי פסולת ואם כן מאיזה סוג? יש אפשרות לפינוי ידני במקום, אך לעיתים הדבר פשוט לא רלוונטי. כמו למשל בפרוייקטים גדולים שם נדרשים סוגים אחרים של אופני פינוי. פינוי על ידי מלגזה, פינוי על ידי בובקאט, פינוי מנוף המיועד למקומות גבוהים במיוחד, לפסולת בטנים במשקלים רציניים ולדרכי גישה לא נוחות. פינוי מנוף משולב על פי רוב עם משאית או משאיות פינוי אשר עליהן מועמסת הפסולת לאתר פסולת מוסדר. כל הנ"ל פירושם תופסת במחיר הבסיסי ואינם כלולים בעלות הראשונית.

  עבודות בסיכון

  בנוסף לעבודות בגובה, אנו מגיעים לביצוע עבודות עדינות ומסוכנות הכוללות ניסור באזור תשתיות חשמל במתח גבוה, תחנות שאיבת מים, מאגרי מים, צינורות מים, מיכלי דלק ותחנות דלק, אתר בניה, בסיסים צבאיים, שטחי אש, שדות תעופה, פסי רכבת בכל הארץ, איזורים מעבר לקו הירוק ועבודות תת קרקעיות.

  מספר קידוחים, ניסורים

  עוד גורם המשפיע באופן ישיר על ניסור בטון מחיר ועלות ועל מחירון קידוח בטון. ככל שגדל המספר ומתארך זמן העבודה והפעילות במקום, כך יגדל המחיר.

  קידוח יציקת בטון לפתחי ניקוז

  עבודות הריסה

  לעיתים משולב פרוייקט של לקוח במסר סוגי עבודות. הריסה היא דוגמא לתמחור נוסף אותו יש לקחת בחשבון. כל הקשור לשבירת קירות או חלקים מן המבנה באופן יזום ומבוקר משפיע גם הוא על העלות של התמחור הספי בפרוייקט.

  ציוד נלווה

  במות הרמה, שואבי מים, גנרטורים, משאיות פינוי, מלגזה, בובקאט, פיגומים וכדומה מצריך שינוע למקום, הרכמה, תפעול ופירוק בגמר עבודות החיתוכים או הקידוחים.

  גישה למקום

  מקומות בעלי גישה קשה המצריכים בניית פיגום, הרמת ציוד לגובה, המצאת פתרונות מים וחשמל, השגחת מהנדס, שירותי מנוף, עבודות טפסנות וכדומה הינם עוד גורם משפיע.

  מאוכלס או לא מאוכלס

  ביצוע עבודות ניסור בטון ביהלום או קידוח בטון ביהלום הן עבודות אשר בהן אלמנט של סכנה, לכלוך ברמה מסויימת וכן גם רעש סביר ורעידות. בניין או מבנה אשר בו גרים שכנים ודיירים מצריך משנה תוקף של זהירות, מגביל את שעות העבודה ומהווה מגבלה במיוחד במקרים של פרוייקט ממושך.

  ניסור / חיתוך / ביקוע לפרוסות או קוביות

  לצורך פינוי נאות אמור לייקר את הצעת המחיר כיוון שהוא נחשב כמטרג' ניסור לכל דבר.

  שירות כלל ארצי

  חברת אחים צדיק בע"מ מספקת את שירותיה בכל רחבי הארץ: צפון, דרום, מרכז, שומרון, שרון. צוותי החברה פרוסים למתן שירות בכל רחבי הארץ.

  שירותי קידוח היהלום שלנו כוללים:

  קידוח חור למייבש כביסה, חור לוונטה, חורים למעבר צנרת מים וחשמל, חור לקמין, ארובה ומנדפים, ניקוז מים, טיפול בסלעים ובאבנים, קידוח בקלונסאות, ועוד.

  שירותי ניסור היהלום שלנו כוללים:

  פתיחת קירות, מעברי דלת, גישה למקלטים, עליית גג, חומה, מדרכות, חצר, עמודים, ניו ג'רסי, תקרות, פיר מעליות, פתחי ביוב, בורות ניקוז ומים, מעברי תקשורת, חשמל, ממ"דים, ממ"קים ועוד.

  השירות לפני הכל

  עניין השירות, היושרה ודרך הארץ כלפי הלקוחות שלנו הם הדבר החשוב לנו ביותר בבואנו לגשת לטיפול בפרוייקט חדש. מהי טובות הלקוח? איך לבצע את העבודה תוך שמירה על ביתו, והאם ניתן לתת מענה ייחודי ללקוח?. מטרתנו היא להשאיר אחרינו סביבת עבודה נקייה ואנו עושים כמיטב יכולתנו לסיים את העבודה במהירות האפשרית.

  בשם השם נעשה ונצליח!

  כאמור לעיל ניתן לחייג אלינו 6325* ולקבל הצעה על ניסור בטון מחיר למטר וכן על

  קידוח בטון מחיר פר קידוח תוך זמן קצר – בשם השם נעשה ונצליח!