ניסור בטון – אחים צדיק בע"מ לשירותכם!

  ניסור יהלום בשיטת אל-רטט ללא זעזועים, הטוב ביותר בארץ נקודה!

  חברת אחים צדיק בע"מ עוסקת בניסור בטון מזה למעלה מ-26 שנה. החברה נחשבת למובילה בארץ בתחומה ועל כך יעידו אלפי לקוחות מרוצים. את שירותי הקידוח והניסור מציעה החברה בכל רחבי הארץ ללקוחות פרטיים, לעסקים, לחברות וגופים מוסדיים.

  diamond_sawing_5
  מה אנחנו מציעים לכם?

  • חיתוך וניסור ביהלום ברמה גבוהה.
  • דיוק מושלם בעבודות הבטון.
  • ביצוע מהיר של כלל פעולות ניסור הבטון.
  • עבודה נקייה.
  • מינימום אבק.
  • ללא נזקים למבנה או למבנים סמוכים.
  • מינימום רעש.
  • הקפדה רבה מאוד על עניין הבטיחות בעבודה.
  • שימוש במגוון עצום של סוגי ציוד הייחודיים לאחים צדיק ונדירים בארץ.
  • פינוי של פסולת הבטון מכל נקודה רצויה.

  diamond_sawing_8
  נסיון של למעלה מעשרים שנה!

  השילוב של ניסיון רב שנים עם צוותים מקצועיים וציוד חדשני מובילים לתוצואות איכותיות ביותר. תוכלו להתרשם משלל גלריות התמונות באתר ומהמידע הרב. נשמח אם תיצרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר או לכל שאלה ובירור. לרשותכם מספר הטלפון שלנו בשיחת חינם. כמו כן, תוכלו למלא טופס הצעת מחיר באתר ולקבל מענה מהיר ללא שום התחייבות.

  השימוש ביהלום

  במשך שנים רבות עסקו בעלי המקצוע בתחום זה בעבודה קשה עד מאוד. התקדמות הטכנולוגיה הביאה לנטישה הדרגתית של פטישי הענק (הקורנסים) ואיזמלי הפלדה לטובה דיסקים מציקת פלדה אשר להם שיניים חדות ביותר ובתוכן שבבי יהלום. כיודע, היהלום הוא החומר בעל תכונת הקושי הגבוהה ביותר בטבע ומעבר להיותו נסחר בשל יופיו הרב, הוא גם מנוצל רבות בתחומי התעשייה והרפואה. מדעית הוא מוגדר בתור מינרל. יצירתו התרחשה במעמקי האדמה בעומקים של עשרות קילומטרים, בתהליכים רבי שנים וצחת תנאים של חום עצום ולחצים. רבים אינם יודעים אך ביום ניתן לייצר יהלום גם בתנאי מעבדה. ההבדל הוא במחיר. זה שיצר במעבדה שווה הרבה פחות מזה הטבעי שיוצר באופן טבעי ומקורי.

  הרוב דווקא לא מיועד לתכשיטים

  עוד נתון מעניין הוא שלמעלה ממחצית היהלומים הנכרים כיום כלל אינם מופנים לתעשיית התכשיטנות אלא דווקא לתחומי תעשייה רבים מאוד, שכן רבים מהם אינם מתאימים לשיבוץ, ליטוש או טיוב כלשהו אלא דווקא לתעשייה. השימוש הנפוץ ביותר הוא לצורכי חיתוך שונים. מתעשייה ועד לרפואה. ברפואה המודרנית ישנם איזמלי ניתוח בעלי להב יהלום. המילה האחרונה היום היא שימושים בעולמות של אלקטרוניקה וחשמל.


  המהירות והשילוב של מים בניסור
  היעילות של מסור היהלום היא עצומה. ראשית, יש לציין כי המסור הוא בעל כ-7000 סיבובים לדקה, עובדה המאפשרת לו לחתוך באופן חלק ביותר ומהיר כאחד. השילוב של מים עם המסור הוא כשלעצמו יעיל ביותר – המים מוסיפים קירור לאלמנט הניסור מצד אחד ומצד שני הם מרככים את אזור הניסור עצמו ומסייעים בפעולה עצמה. מעבר לכך, המים מזרימים את האבק והשבבים המנוסרים בשפך המים הנוזל מתוך גוף המסור עצמו באופן מבוקר המונע התזה של לכלוך לצדדים ומגן על מפעיל המסור עצמו משבבים ונתזים.

  הציוד ומיומנות העבודים
  לא מספיק להצטייד במכשיר כלשהו בעל דיסק יהלום. ישנם בשוק מגוון כלים בהם משתמשות בחברות שונות בשוק. חברת אחים צדיק עובדת אך ורק עם המסורים הטובים ביותר הקיימים כיום בעולם. יתרה מזאת, עובדי החברה הינם מיומנים עד מאוד דבר ההופך את הכלי ליעיל ביותר עקב התפעול הנכון נממצא באופן מקסימאלי את יכולותיו של הציוד.

  dark-blue-full-logo

  מחפשים מקצוענים בתחום? אלפי לקוחות בישראל קבעו: אחים צדיק!
  טלפון קטן ואנחנו בדרך אליכם: 1-800-70-57-57