אחים צדיק בע”מ – ניסור יהלום בערד

  זקוקים לשירותי ניסור יהלום בערד? חברת אחים צדיק בע"מ היא הפתרון עבורכם!

  החברה הוקמה לפני כ-26 שנה ומאז מספקת את שרותי ניסור יהלום בערד ובכל רחבי הארץ מצפון לדרום. כיום נחשבת החברה למובילה בתחומה בישראל. השרות האיכותי והבלתי מתפשר עומד בראש סדר העדיפויות ואליו מצטרפים ציוד חדשי ביותר המאפשר ביצוע עבודות מכל סוג ובכל התנאים הקיימים, צוות עובדים מיומן. השילוב הזה של שרות, מקצוענות ונסיון רב שנים מאפשרים ללקוחות לקבל עבודה ברמת גימור גבוהה ביותר.

  ניסור יהלום מהו?

  ניסור יהלום הוא פעולת חיתוך של משטח כלשהו המבוצע תוך שימוש בכלי ניסור כגון דיסקים (במידת וסוגים שונים). הדיסק עצמו מיוצר כאשר מוטמעים בתוכו שבבי יהלום רבים והוא מורכב על סוגים שונים של מכונות חיתוך. הדיסק נע במהירות עצומה ושילוב זה בין יהלום למהירות תנועה מאפשרים חיתוך של משטחים קשים מאוד כגון סלעים, בטונים, מתכות, פלדה וכדומה.

  מה כוללים השירותים אותם אנו מבצעים?

  ניסור חורים עגולים בבתים לשם העברת צינור למביישי כביסה.

  הכנת חורים לוונטות, קולטי אדים, ארובות וקמינים.

  יצירת תשתית לשם העברת קווי מים, קווי חשמל, תקרות וביוב.

  פתיחת קיר חוסם להרחבת דירה או מבנה.

  הגדלת חלונות קטנים לחדירת אוויר ואור.

  יצירת מרזבים, קידוח פתחי ניקוז בגגות ובחצרות.

  קיצור חומות, עמודים ומבנים לא רצויים.

  פתיחת פתח בעליית גג – פתיחת צוהר לעליית גג סגורה.

  פעולות על מרחבים מוגנים" מקלטים וממ"דים הבנויים מיציקות בטון חזקות.

  טיפול מוניציפלי בכבישים, שפות מדרכה ותשתיות כגון צינורות ביוב ענקיים.

  פינוי והריסה הכוללים שימוש בכלים כבדים – עגרון, הובלת מנוף, משאיות פינוי ועוד.

  כל סוגי הקידוח הרצויים בכל קוטר רצוי.

  ביקוע בטון על ידי כלים ייחודיים וקומפרסורים.

  פועלים בכל רחבי ישראל

  חברת אחים צדיק מעניקה שירות ללקוחות בכל רחבי ישראל – צפון, דרום ומרכז. החברה מחולקת לצוותי עובדה רבים. צוותים אלו פועלים על צי רכבים ונעים בזמן אמת ברחבי הארץ מלקוח ללקוח. החברה קבע את משכנה בעיר אשדוד.

  בטיחות בעבודה – לפני הכל

  בטיחות העובדים ובטיחות העבודה הינם שני נושאים חשובים מאוד עליהם אנו מקפידים. כלל העבודים מציודים בציוד מגן ובציוד בטיחות. גם בשטח העבודה קיימת השגחה תמידית על עבודה על פי נהלים ברורים שלמירה על העבודים הציוד, הלקוח או כל מי שמסתובב בשטח העבודה הנתון לפרוייקט מסויים.

  הצעת מחיר בקלות

  צרו עימנו קשר באופן מהיר וקל על מנת לקבל הצעת מחיר ללא כל התחייבות מצידכם. כל שעליכם לעשות הוא למלא את טופס הצעת המחיר ובו פרטים על אופי העבודה. בהצעה שתקבלו יפורטו העלויות של אותו ניסור בטון מחיר ומידע לרוונטי נוסף. תוכלו גם להתקשר אלינו או למלא טופס צור קשר באתר.

  בין לקוחותינו

  בין לקוחותינו ניתן לציין חברות מובילות במשק הישראלי וגופים מוסדיים ומממשלתיים כגון: חברת מקורות, חברת אוסם, קבוצת מנרב, רשות שדות התעופה, נמלי ישראל, חברת החשמל, סולל בונה, משרד הביטחון, רכבת ישראל ועוד. זו רק הצצה קטנה לקהל הלקוחות הגדולים של החברה. אנו כמובן עובדים גם עם לקוחות פרטיים.

  לסיכום: צרו קשר!

  במידה שאתם זקוקים לשרות בתחום זה ואינכם יודעים איך לתאר לנו את סוג העבודה הנדרשת או שאינכם יודעים יודעים איזה סוג עבודה יש להזמין, צרו עימנו קשר בטלפון, ב-"צור קשר באתר", במייל המופיע בתחתית העמוד או בטופס הצעת מחיר באתר. נשוב אליכם עם תשובה בפרק זמן מהיר ככל שניתן.

  לשרותי ניסור יהלום בערד: 1-800-70-57-57 או 0547-581-581